Rehber Mi9T/Redmi K20 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Süre beklemek istemeyen arkadaşlar eğer eski cihazınızda bir xiaomi ise mi hesabınızı eski cihazınızdan çıkış yapmadan yeni cihazınıza bağlayın. Kilit açma işlemini bu eski hesap ile yapın. Benim ki hemen açıldı.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Süre beklemek istemeyen arkadaşlar eğer eski cihazınızda bir xiaomi ise mi hesabınızı eski cihazınızdan çıkış yapmadan yeni cihazınıza bağlayın. Kilit açma işlemini bu eski hesap ile yapın. Benim ki hemen açıldı.
Hocam aslında bu gibi işlemler bazen oluyor bazen olmayabiliyor. Hatta bazen süreyi uzatabiliyor bu işlem. Ben en iyisi beklemek diye düşünüyorum

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Hocam aslında bu gibi işlemler bazen oluyor bazen olmayabiliyor. Hatta bazen süreyi uzatabiliyor bu işlem. Ben en iyisi beklemek diye düşünüyorum
Hocam ben şöyle düşündüm. Xiaomi , bu adam zaten eski telefonunda kilidi açmış ve riskleri biliyor o yüzden biz bu adamı bekletmeyelim ve kilidini hemen açıverelim diye düşünmüş olabilir. Ki forumda 4-5 kişiden bu şekilde süre bekletmeden açtığını duydum. Tabi dediğiniz tamamen rastlantısal bir şey de olabilir

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam ben şöyle düşündüm. Xiaomi , bu adam zaten eski telefonunda kilidi açmış ve riskleri biliyor o yüzden biz bu adamı bekletmeyelim ve kilidini hemen açıverelim diye düşünmüş olabilir. Ki forumda 4-5 kişiden bu şekilde süre bekletmeden açtığını duydum. Tabi dediğiniz tamamen rastlantısal bir şey de olabilir
Kimse daha bu bootloader kilit süresi mantığını çözemedi hocam. Ben olsam beklerdim

Khalasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 5S
Konular
1
İmeileri kapanmış, bootloader kilidi kapalı olup imei repair işlemi yapamayanlar iletişime geçerse pasaport ile kullanım süresi uzatma işlemi için yardımcı olabilirim.

hasantasmiu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi9t pro k20pro
Konular
0
telefonun simcard okumuyor imei süresi geçtiği için bootloader kilidini simcard olmadan nasıl açarım arkadaşlar yardım edebilir misiniz zor durumdayım

delaporta44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baybars
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
1
Merhaba, imeilim kapanıcak ve ben bootloder kilidi açmaya çalısıyorum imei atmak için lakin 1440 saat bekle diyor yardımcı olma şansınız varmı ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

delaporta44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baybars
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
1
StreX hocam aylardır uğraşıyorum cok yakında imeil kapancak yardımcı olursanız cok mutlu olacağım, eşim de beni sıkıştırıyor lütfen.

Üst Alt