Yardım Mi9T Pro TWRP kalıcı olmuyor

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Mi9T Pro kullanıyorum.Global 12.0.3.0 yüklü twrp yüklüyorum fakat yükledikten sonra yeniden başlattığımda cihaz fastboot modda kalıyor bir daha açılmıyor.Bu konu ile alakalı ne yapabilirim.Kalıcı Twrp olmuyor yani.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
eyvallah hocam çok sağol deneyeyım artık bu seferde fastbootta kalırsa globalde kalırım bi ssüre sinr oldum hep unutuyorum magiski :D
Eu da böyle sorunlar yaşamazsınız hocam custom rom olduğu için magisksiz de kullanabilirsiniz ama stock romda twrp kuruyorsanız magisk şart.

Oyla:

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Eu da böyle sorunlar yaşamazsınız hocam custom rom olduğu için magisksiz de kullanabilirsiniz ama stock romda twrp kuruyorsanız magisk şart.
yıne aynı ıskıntıyı yasadım magısk kurdum twrp kalıcı oldu fakat,format data ve wıpe yaptıktan sonra twrp gıttı yıne fastbootta kaldı

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
yıne aynı ıskıntıyı yasadım magısk kurdum twrp kalıcı oldu fakat,format data ve wıpe yaptıktan sonra twrp gıttı yıne fastbootta kaldı
Hocam magiski romu kurup format data vs yaptıktan sonra kurun zaten. Hatta ben bootlapa düştüğüm için bazen kurulum ekranı geldikten sonra tekrar twrp girip ondan sonra flaşlıyordum. Bir kere format data yaptıysanız bir daha yapmanıza gerek yok. Format data magiski siler.

Oyla:

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Hocam magiski romu kurup format data vs yaptıktan sonra kurun zaten. Hatta ben bootlapa düştüğüm için bazen kurulum ekranı geldikten sonra tekrar twrp girip ondan sonra flaşlıyordum. Bir kere format data yaptıysanız bir daha yapmanıza gerek yok. Format data magiski siler.
daha büyük sorunum var su anda hocam mi flash ile rom atrken bl kilitledim nasıl çabilirim tekrar?

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
açıldı cihaz ve su anda
raphael_eea_global_images_V12.0.3.0.QFKEUXM_20201021.0000.00_10.0_eea
romu yüklü
Hocam açıldıysa herhangi bir sorununuz yok. Brick oldu diye endişe ettim bir an. İlk başta nasıl açtıysanız aynı işlemi yapacaksınız bir fark yok. Endişe etmenize de gerek yok açıldıysa.

Oyla:

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Hocam açıldıysa herhangi bir sorununuz yok. Brick oldu diye endişe ettim bir an. İlk başta nasıl açtıysanız aynı işlemi yapacaksınız bir fark yok. Endişe etmenize de gerek yok açıldıysa.
hocam imei işlemli ya ondan dolayı kafama takıldı benım.O zaman direk mi unlock aracını indirim yapmam mı gerekıyor?

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hocam imei işlemli ya ondan dolayı kafama takıldı benım.O zaman direk mi unlock aracını indirim yapmam mı gerekıyor?
Aynen hocam önce kilit açma doğrulaması alın geliştirici seçeneklerinden. Bl kapanınca IMEI gidiyor mu bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen hocam önce kilit açma doğrulaması alın geliştirici seçeneklerinden. Bl kapanınca IMEI gidiyor mu bilmiyorum.
Kapanınca gidiyor mu bilmiyorum ama şunu öğrendim hocam tekrar açtığınızda IMEI gidiyormuş.

Oyla:

NUSH

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
9