Yardım Mi9t pro şebeke ve 4g sorunu

Kocin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t pro
Konular
3
Sa hocam. Mi 9t pro 128gb cihazım IMEI işleminden sonra şebeke problemi yaşıyorum . Redmi 5/plus cihazıma taktigim Turkcell hattım 4g çekerken mi 9t pro ya takıyorum bazen 4g çoğu zaman h+ çekiyor . IMEI atttigim yer uzaktan bağlantı ile bağlanıp qprst ile k20pro yazılı qcn dosyası yükledi . Sorun düzelmedi . Ciddi anlamda ping sorunu mevcut. Bir de size danışayım dedim.Yardımcı olursaniz sevinirim. Hatta şimdi kapatip açtım telefonu şebeke komple gitti:((

ilyasttk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilyas
Cihazım
k20pro
Konular
1
selamlar ben de aynı sorunu yaşıyorum hatta bende hat kullanıma açıldıktan bir süre sonra gidiyor kaç gündür kafayı yedim global sürüm cihazım. engineer qcn dedikleri xqcn dosyası nasıl kullanılır bilen varsa anlatabilirse çok makbule geçer sanırım benim de bulduğum bir kaç mesaj önce arkadaşın paylaştığı ile aynı. Velhasıl işin içinden çıkamıyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim iyi akşamlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

valla nasıl hallettiniz paylaşırsanız büyük iyilik yapmış olursunuz

Son düzenleme:
Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
ustam aynı sorun bendede var bi yardımcı olurmusunuz

selamlar ben de aynı sorunu yaşıyorum hatta bende hat kullanıma açıldıktan bir süre sonra gidiyor kaç gündür kafayı yedim global sürüm cihazım. engineer qcn dedikleri xqcn dosyası nasıl kullanılır bilen varsa anlatabilirse çok makbule geçer sanırım benim de bulduğum bir kaç mesaj önce arkadaşın paylaştığı ile aynı. Velhasıl işin içinden çıkamıyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim iyi akşamlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

valla nasıl hallettiniz paylaşırsanız büyük iyilik yapmış olursunuz

QCN yi yapmanız lazım hocam google'dan bakabilirsiniz.

Oyla:

Omeryelken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi9tpro
Konular
10
QCN yi yapmanız lazım hocam google'dan bakabilirsiniz.
hocam rardan cıkan dosya xqcn uzantılı onu nasıl atacam telefona qcn olayını çözdüm ama bunu ilk defa gördüm

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
hocam rardan cıkan dosya xqcn uzantılı onu nasıl atacam telefona qcn olayını çözdüm ama bunu ilk defa gördüm
qcn olarak değiştirin uzantısını öyle oluyor sanırım hatırlamıyorum unuttum.

Oyla:
Üst Alt