Gcam [Mi9t Pro/K20 Pro][AUX][TÜRKÇE] Google Kamera 7.2.010

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
Yavaş çekim çalışmıyor gene

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Google camera vs stock kamera şeklinde gece, gündüz, portre vb modları çekip bi kaç fotoğraf atarsanız süper olur. En azından kurmaya değermi görmüş oluruz.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
@ mevcetin

Mi 9, Mi 9T Pro ve Mi 9T'ye özel, 48MP modunu destekleyen bir Gcam sürümü yayımlamışlar. Telefonum farklı olduğundan kendim deneyemedim ama ilginizi çekeceğini düşündüm :)

Denemek isterseniz:

Ön koşullar:
1- Bootloader kilidi açık olmalı.
2- Magisk yüklenmeli.
3- Özel modül yüklenmeli.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
@ mevcetin

Mi 9, Mi 9T Pro ve Mi 9T'ye özel, 48MP modunu destekleyen bir Gcam sürümü yayımlamışlar. Telefonum farklı olduğundan kendim deneyemedim ama ilginizi çekeceğini düşündüm :)

Denemek isterseniz:

Ön koşullar:
2- Magisk yüklenmeli.

Dün kurmuştum hocam bir artısını görmedim, olmasa da olurmuş, artısından çok dezavantajı var zaten. 48 özelliğini saymazsak başarılı bir mod, özellikle astro özelliğini ve ışıklı boyama (türkçesi her neyse) seçeneklerinin olması güzel. Bir de şu 16:9 da önizlemenin yakın olması problemini çözseler....

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Dün kurmuştum hocam bir artısını görmedim, olmasa da olurmuş, artısından çok dezavantajı var zaten. 48 özelliğini saymazsak başarılı bir mod, özellikle astro özelliğini ve ışıklı boyama (türkçesi her neyse) seçeneklerinin olması güzel. Bir de şu 16:9 da önizlemenin yakın olması problemini çözseler....
Yani Gcam 48MP özelliğinin stok kamera 48MP'den pek de farklı olmadığını söylüyorsunuz? Hayal kırıklığı ben... :)

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
@ mevcetin

Denemek isterseniz:

Ön koşullar:
2- Magisk yüklenmeli.
Evet hocam sabahtan beri bununla uğraşıyoruz, sorunlu bir mod. Çalıştırmak için android 10 kullanılmalı. Her romu da desteklemiyor. Gece çekimleri 48mpde piksellerin küçük olması sebebiyle kötü. Gündüz çekimi haricinde bi artısı olmuyor.

Burial kamerayı bir süredir bende kullanıyorum hocam gayet güzel. Fakat bir camera px etmiyor. Işıklı boyama moduna, uzun pozlama diyebiliriz.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Evet hocam sabahtan beri bununla uğraşıyoruz, sorunlu bir mod. Çalıştırmak için android 10 kullanılmalı. Her romu da desteklemiyor. Gece çekimleri 48mpde piksellerin küçük olması sebebiyle kötü. Gündüz çekimi haricinde bi artısı olmuyor.
Gcam 48MP özelliğiyle gündüz çektiğiniz bir fotoğrafı paylaşabilir misiniz mümkünse? Merak ettim :)

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Gcam 48MP özelliğiyle gündüz çektiğiniz bir fotoğrafı paylaşabilir misiniz mümkünse? Merak ettim :)
Ben android 9 da olduğum için çalıştıramıyorum hocam. Fakat size örnek olması için kullananlardan isteyeceğim angel~~

Üst Alt