Soru Mi9t pro hakkında

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Arkadaşlar merhaba ben bugün yurtdışı mi9t pro aldım henüz repair falan yapmadım. Sormak istediğim bir kaç şey var. Şimdi mobil veri de 4.5g yerine 4g yazıyor nedeni nedir nasıl düzeltebiliriz. Birde volte özelliği falan yok ayarlarda nedendir acaba. Birde telefonu ilk kurduğumda bölge olarak türkiye seçmiştim sonrasında yazı stilini değiştirmek için hindistan olarak değiştirdim bölgeyi sonra sistem güncellemelerini kontrol ettiğimde MIUI 11 geldğini gördüm. Şimdi kursam IMEI repair için sorun olurmu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Global rom kullanacağım ben sevmem zaten öyle custom rom falan ota üzerinden sorun olmayacaksa bu benim için sevindirici bir haber. Çünkü daha önce repair işleminden sonra böyle bişey mümkün değil denmişti bana

Global romda asla fabrika ayarlarına ve hard reset atmayacaksınız ama aksi halde imei silinir.

Yanılır şaşılır çoluk çocuk döner diye twrp yüklenir Yes~~

Oyla:

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Usta sizinde mi9t pro dur değilmi... Benim de mi9t pro 8gb/128gb ancak bana gelmedi güncelleme... Dil değiştirme vs mi gerekiyor...

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mi9t pro 6/128 GB bugün elime ulaştı açtım kurulumda türkiye yi seçmiştim bölge olarak MIUI 11 gelmemişti sonra başka bişey için bölgeyi hindistan yapmıştım kontrol ettim öylesine baktım miui11 gelmiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global romda asla fabrika ayarlarına ve hard reset atmayacaksınız ama aksi halde imei silinir.

E peki diyelim ki twrp yüklemedik global rom kullandık günün birinde telefonu sıfırlamak gerekti ne yapacağız

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mi9t pro 6/128 GB bugün elime ulaştı açtım kurulumda türkiye yi seçmiştim bölge olarak MIUI 11 gelmemişti sonra başka bişey için bölgeyi hindistan yapmıştım kontrol ettim öylesine baktım miui11 gelmiş

E peki diyelim ki twrp yüklemedik global rom kullandık günün birinde telefonu sıfırlamak gerekti ne yapacağız

Twrp yükleyip format data yapacağız ve cihaz yeniden açılıp kapandığında root atılmadığı için twrp silinecek

Oyla:

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21

Birde hocam telefonu bugün açtım ne Zaman bootloader kilidi başvurusunda bulunmak lazım nasıl yapmak lazım

Twrp yükleyip format data yapacağız ve cihaz yeniden açılıp kapandığında root atılmadığı için twrp silinecek
Ha öyleyse önemli bi durum değil dmi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Ama sen forumu okumak yerine sürekli soru soruyorsun :)

Tüm sorularınızın cevabı bu bölümde mevcut.

Hocam çok çok pardon dalmışım öyle kusura bakmayın :)
Ozaman miui11 kullananların sürümü ile bana gelen miui11 sürümü aynı mı hani sorun yaşayanlar

Arkadaşlar demin bir video izledim video da adamın telefonunda ahizenin içinde yanıp sönen bi ışık vardı bende yok nedir o öyle

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-28-23-17-06-818_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-11-28-23-17-06-818_com.android.updater.png
    182,3 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam çok çok pardon dalmışım öyle kusura bakmayın :)
Ozaman miui11 kullananların sürümü ile bana gelen miui11 sürümü aynı mı hani sorun yaşayanlar

Arkadaşlar demin bir video izledim video da adamın telefonunda ahizenin içinde yanıp sönen bi ışık vardı bende yok nedir o öyle
Aldığınız güncelleme 2 GB videodaki gibi güncelleme yapacaksınız . Büyük ihtimalle telefondaki kurulu olan twrp güncelleme ile silinecektir.

Oyla:

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Aldığınız güncelleme 2 GB videodaki gibi güncelleme yapacaksınız . Büyük ihtimalle telefondaki kurulu olan twrp güncelleme ile silinecektir.
Hocam telefona daha repair yapmadım normal ota üzerinden güncellendm. Galeri de ön izleme sıkıntısıda görmedim

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam telefona daha repair yapmadım normal ota üzerinden güncellendm. Galeri de ön izleme sıkıntısıda görmedim
Hayırlı olsun. Hindistan güncellemesinde kamera sıkıntılı diye yorum yapılıyordu . Güle güle kullanın :)

Oyla:
Üst Alt