Yardım Mi9t pro fastboot modunda bilgisayar görmüyor

ferhat3333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miu 12
Telefon Modeli
Mi9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonum mi 9t proarkadaşın şarjını taktım bozuktu sanırım eve geldim kendi cihazımı taktım pirizde USB olarak görüyordu aman dosya aktarımı şarj et yoktu ve akşamdan sabaha kadar yüzde altmış şarj etti ben de rom yüklemeyi denedim elimde PC yoktu TRp üzerinden kurmaya çalıştım fakatyedek almıştım yedek şifreli olarak geldi ben de sistemi sildimgribe driverler eksik siz şarja taktığımda şarj oluyor ne yapmam lazım twrp modunda şarj alıyor cihaz

İsmail berat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Berat
Cihazım
Xıaomi mi 9
Konular
88
Reboot sonra da system e baş ve ses kısma tuşuna basılı tut bir süre sonra fastboot yazısı gelir( eğer hemen gelmezse korkma yeni rom kurmaya çalıştığın için 1-2 dj hemen gelmeyebilir ) fastboot açtıktan sonra mifirm.net den kendi telefonunu bul ve globale tıkla orada bir şeye eklemeden en üstteki romu seç ve indir sonra mi flash ile at clean all(flash all diye de geçebilir )seçmeyi unutma

Oyla:

ferhat3333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reboot sonra da system e baş ve ses kısma tuşuna basılı tut bir süre sonra fastboot yazısı gelir( eğer hemen gelmezse korkma yeni rom kurmaya çalıştığın için 1-2 dj hemen gelmeyebilir ) fastboot açtıktan sonra mifirm.net den kendi telefonunu bul ve globale tıkla orada bir şeye eklemeden en üstteki romu seç ve indir sonra mi flash ile at clean all(flash all diye de geçebilir )seçmeyi unutma
Tam anlatamadim sanirim araba sürüyordum pcyi görmüyor aynı telefonu takıyorum görüyor fastboota mi flashta ama bu cihazı takınca hiç tık yok

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
9 serilerinde görülen kronik şarj bordu arızası gibi duruyor..

Oyla:

ferhat3333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9 serilerinde görülen kronik şarj bordu arızası gibi duruyor..
Telefoncuya verdim 500 TL masraf çıkardı sarz yeri bilgisayar a bağlanan parça bide anakart ile sarz arasında film gitmiş sarz kısa devre yapmış yakmış o parcalari

Oyla:
Üst Alt