Yardım Mi9T Pro Batarya Sorunu

akif0060

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akif
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Telefonumu %100 de şarjdan aldım 2 saat boyunca hiç ellemedim internet (wifi-mobil veri) kapalı bir şekilde durdu şarjım %93 e inmiş bu normal mi bana çok hızlı gidiyor gibi geldi şarjı telefon yeni sayılır 1 haftadır şarj ediyorum açılır düzelir dedim ama bir değişme olmadı.
Rom: MIUI Global 10.3.2 Kararlı

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Ekran süreniz haliyle düşük. Bende karanlık mod, pil tasarrufu gibi modlar açık. Parlaklık otomatik, senkronizasyon kapalı genelde (Kendim manuel, yada haftanın belli bir günü yapıyor otomatik) Oyun yok. Tarayıcı, sosyal medya, youtube, alışveriş uygulamaları vs. kullanım alışkanlığım. S

Oyla:

siempre_novato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
mi 9 T
Konular
2
Ekran süreniz haliyle düşük. Bende karanlık mod, pil tasarrufu gibi modlar açık. Parlaklık otomatik, senkronizasyon kapalı genelde (Kendim manuel, yada haftanın belli bir günü yapıyor otomatik) Oyun yok. Tarayıcı, sosyal medya, youtube, alışveriş uygulamaları vs. kullanım alışkanlığım. S
Hocam kullandığım hiçbir şey yok. Ayrıca dün kayıt yaptırdım. Sonrasında oldu bu durum. Düne kadar çok çok iyiydi. Hatta telefon ekran kapalıyken daha fazla batarya harcıyor. Yardımlara açığım
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Hocam kullandığım hiçbir şey yok. Ayrıca dün kayıt yaptırdım. Sonrasında oldu bu durum. Düne kadar çok çok iyiydi. Hatta telefon ekran kapalıyken daha fazla batarya harcıyor. Yardımlara açığım

Hocam konu hakkında bilgim olsa size seve seve yardım ederdim. Eminim ki konunun ustası, yöneticisi sizi yönlendirecektir.

Oyla:

Ehli_keyf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mı 9t pro
Konular
3
Bende IMEI işleminden sonra batarya problemi ve takılmalarla karşılaşmıştım. Telefonuma yeni rom attım ve sorunu hallettim. Cihazım mi 9t pro.

Oyla:

ebozarslan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eko
Cihazım
mi9
Konular
0
miu 11 ile ilgili değil sanırım.Bende mi9t alalı 10 gün oldu ve miu10 yüklü.Dün 80 de bıraktım, sabah 0 kalmış ve kapanmış.Pil grafiği yüklüyorum.Oradada anlaşıldığı gibi nerdeyse şarj olduğu zaman süresinde şarj bitmiş( sanırım 1-2 saatte bitirmiş).Arka planda birçok uygulama çalışsa bile normalde bu hızda biteremez. Şahsen aldığıma pişman oldum.Dahaa önce mi5 vardı,çokda güzeldi.Ona güvenerek almıştım ama
bu haliyle proplemli bir cihaz mi9t.Aynı sorunu yaşayan çok kişi var sanırım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-05-07-50-39-949_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-04-05-07-50-39-949_com.miui.securitycenter.png
    135,1 KB · Görüntüleme: 24
Oyla:

-_-

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
lg g4
Konular
8
Dün benim telefona da işlem yapıldı. Ben hususi olarak miui eu beta'nın son güncellemesini kurdurdum. Full karanlık modda kullanıyorum. İşlem biteli yaklaşık 16 saat oldu, telefonun şarjı %84 şu an. Gerçi hiç kullanmadım desem yeridir.

Oyla:

siempre_novato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
mi 9 T
Konular
2
Hocam ben de ilk 2-3 günden sonra sorun tamamen çözüldü. Şimdi yaklaşık 3 günde bir sarj ediyorum. Çok yoğun kullanmıyorum telefonu. Normal kullanım. WhatsApp Twitter... Mesela en son Perşembe günü şarj ettim. Şuan %20. Bugünü de çıkarır. Ama bu hafta sonu neredeyse kullanmadım.
Ben aynı sorunu yaşamıştım. Aman kendiliginden geçti. Arka planda çalışan ne varsa kapatın, tüm veri trafiğini de. Uçak modunda pili bitirip tekrar şarj edin. Birde öyle deneyin. Ben de ise yaramıştı.

Oyla:

siempre_novato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
mi 9 T
Konular
2
Hocam ben de ilk 2-3 günden sonra sorun tamamen çözüldü. Şimdi yaklaşık 3 günde bir sarj ediyorum. Çok yoğun kullanmıyorum telefonu. Normal kullanım. WhatsApp Twitter... Mesela en son Perşembe günü şarj ettim. Şuan %20. Bugünü de çıkarır. Ama bu hafta sonu neredeyse kullanmadım.
Ben aynı sorunu yaşamıştım. Aman kendiliginden geçti. Arka planda çalışan ne varsa kapatın, tüm veri trafiğini de. Uçak modunda pili bitirip tekrar şarj edin. Birde öyle deneyin. Ben de ise yaramıştı.

Bu da ekran görüntüsü

Oyla:

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
revos stable + candy kernel kullan batarya performansı çok iyi

Oyla:

taha91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
taha
Cihazım
mi 9t pro
Konular
2
Dostlar bugün -3 derece biraz fotoğraf cekindik şarj birden %60dan %1 e düştü ve kapandı telefon ne yapmalıyım.

Oyla:
Üst Alt