Soru Mi9t pro alınır mı?

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Yurtdışı imeisi eski bir j7 ye kayıtlı(dosttan) ekranı kırık bir mi9t pro alınıp yaptırılır mı??
Cihazı ilk anından beri biliyorum ekranı değişecek sadece sizce alınır mı?

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Benim yedek telefonum k20 pro 8/256 hala çok verim alıyorum cihazın piyasasına göre ekran fiyatıda sen hesabına uyarsa alabilirsin

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Mi 9T bile hala alınır durumda iken Mi 9T Pro alınır mı diye sormak hakarettir, gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Mi 9T bile hala alınır durumda iken Mi 9T Pro alınır mı diye sormak hakarettir, gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Mesele cihazın kendisi değil. Benim arkadaş telefonun ekranı kırılmış diye sökmüş atmış içeride pinlere soketlere zarar verdi mi vermedi mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim yedek telefonum k20 pro 8/256 hala çok verim alıyorum cihazın piyasasına göre ekran fiyatıda sen hesabına uyarsa alabilirsin
Ekran için fiyatı yarın alıcam. Cihazın bu halde kendisine 1k para teklif ettim kabul etti arkadaş. Ekranı söküp attığı için pinlere zarar verdiyse ne kadar daha masraf çıkarır diye düşünüyorum. Bana maliyeti 3k yı geçmediği sürece problem yok gibi yaptırıp satarım. Gerçi piyasasını da bilmiyorum. Millet çöp telefonlara sıfır diye 5k veriyorsa bunu da 5k ya satarım sanırım. Ama asıl amaç aile içerisinde değerlendirmek. Satmak şuan içinde 4.5. Planda

Dostlar birde bu cihaz yurtdışı olduğu için hard reset yapsam imei gider mi? Yazılım güncellemesi için telefoncuya götürdüğünü hatırlıyorum arkadaşın

Son düzenleme:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Mesele cihazın kendisi değil. Benim arkadaş telefonun ekranı kırılmış diye sökmüş atmış içeride pinlere soketlere zarar verdi mi vermedi mi ?

Bunu biz bilemeyiz ki 🤣 ama alınıp yaptirilmaya değer mi diye sorarsan fikrim hala aynı, evet değer.

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2

Ekran için fiyatı yarın alıcam. Cihazın bu halde kendisine 1k para teklif ettim kabul etti arkadaş. Ekranı söküp attığı için pinlere zarar verdiyse ne kadar daha masraf çıkarır diye düşünüyorum. Bana maliyeti 3k yı geçmediği sürece problem yok gibi yaptırıp satarım. Gerçi piyasasını da bilmiyorum. Millet çöp telefonlara sıfır diye 5k veriyorsa bunu da 5k ya satarım sanırım. Ama asıl amaç aile içerisinde değerlendirmek. Satmak şuan içinde 4.5. Planda

Dostlar birde bu cihaz yurtdışı olduğu için hard reset yapsam imei gider mi? Yazılım güncellemesi için telefoncuya götürdüğünü hatırlıyorum arkadaşın
Twrpden imei gitmez diye biliuoyorum cihaz içinden fabrika ayarlarına dönersen gider

trmacher12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi A2
Konular
0

soketleri tamir ederler zarar gördüyse ekran fiyatları 1100 1200 arası A kilite almanız lazım orjinal ekran bulamazsınız zaten eger yan sanayi mal alırsanız parmak izi çalışmayacaktır. o yüzden A kalite malzeme almanız lazım

Atakannn8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Min11t pro
Konular
0
Yurtdışı imeisi eski bir j7 ye kayıtlı(dosttan) ekranı kırık bir mi9t pro alınıp yaptırılır mı??
Cihazı ilk anından beri biliyorum ekranı değişecek sadece sizce alınır mı?
Kesinlikle orijinal ekran takılması gerekir bana söylediler kulak asmadim 700₺ 1000₺ oled 2500 civari servis

Üst Alt