Yardım Mİ9T KendiliğindenOparatör Gidiyor

muzoks1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Mi9T 128GB/6
Konular
2
1 yıllık mi türkiye garanti cihazım kendiliğinden operatör gidiyor çarpı işareti geliyor sanki sim kartı görmüyor gibi kapat aç yaptığımda sorun düzeliyor sizce ne yapmalıyım ben farkedene kadar arayan ulaşamıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-11-21-45-35-031_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2020-11-11-21-45-35-031_com.google.android.youtube.jpg
    280,4 KB · Görüntüleme: 39

muzoks1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Mi9T 128GB/6
Konular
2
teşekkür ederim servisin şikayetlerini incelediğimde çoğu müşteriye aynı bahane üretilerek fahiş fiyarlar istenmiş Evofone servisi beni mağdur etmiştir.Tüketici hakem heyetine başvurucam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

service.global@xiaomi.com a şikayetimi belirtir ingilizce mail attım şöyle bi dönüş aldım ne demek istiyorlar sizce çevirisini atıyorum

Selam,

Xiaomi Müşteri Desteği ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Ben Slark ve cep telefonunuzdan sıvı teması için ücretlendirildiğinizi bildiğim için üzgünüm, Bu telefonu nereden satın aldığınızı sorabilir miyim, bu telefonu Mi resmi web sitesinden satın almadıysanız, satış sonrası herhangi bir şey sağlayabiliriz hizmet, satıcınızın sizin için satış sonrası hizmet sağlaması gerekiyor.

Başka sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
Oyla:

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
*#*#4636#*#* yapıp ordan sadece 4g LTE only seçermisin düzeliyor mu bakalım oraya nasıl sıvı bulaşmış anlamadım

Oyla:

muzoks1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Mi9T 128GB/6
Konular
2
telefon serviste bugün yarın geri gönderecekler gelince denicem sıvı teması bahane zaten hocam

Oyla:
Üst Alt