Çözüldü Mi9t kamera hatası

klimanka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Dünkü güncellemeden sonra takılma hatası gitti ancak 2-3 saniye geç açılıyor kamera. Sizde de böyle mi oldu. Birinden öğrendim, eu roma geçince aynı sıkıntı düzelmiş. Bl kilidi açınca geçecem haftaya.
Ben de size yazacaktım güncelleme sonrası düzeldi ama dediğiniz gibi açılışta 2-3 saniye bulanık görünüm devam ediyor. kokden32 Arkadaşın dediğini denedim şimdi. Konuma izin verince düzeldi bende. İlk bulanıklık çok kısa yarım saniye falan sürüyor yani

Son düzenleme:

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Ben de size yazacaktım güncelleme sonrası düzeldi ama dediğiniz gibi açılışta 2-3 saniye bulanık görünüm devam ediyor. kokden32 Arkadaşın dediğini denedim şimdi. Konuma izin verince düzeldi bende. İlk bulanıklık çok kısa yarım saniye falan sürüyor yani

düzeldi valla :) kamera uygulamasının verilerini tezmizleyip ilk açılıştaki konuma onay verdim. sonra ayarlardan konumu kapattım . açılıştaki donma ve bulanıklık sorunu düzeldi. çok tşkler

dermeister01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Aynı problem bende de var. hatta pazartesi servise gitmeyi düşünüyordum ama konuma izin ver dedim bakalım nasıl olacak yarın bir deneyip buraya yazarım. yabancı forumlar ve youtube dada bu olay konuşuluyor.

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Aynı problem bende de var. hatta pazartesi servise gitmeyi düşünüyordum ama konuma izin ver dedim bakalım nasıl olacak yarın bir deneyip buraya yazarım. yabancı forumlar ve youtube dada bu olay konuşuluyor.
Bi üstteki mesajda anlattığım gibi yapın hocam. Servise boşuna vermeyin. Yazılımsal bir durum.

dermeister01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
mi 9t
Konular
0
dediklerinizi yaptım ve problem çözüldü çok teşekkürler. bu kadar basit bir problemi nasıl aşamamışlar anlamadım. ilk defa xiaomi telefon kullanıyorum ve yazılım konusunda bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum.
-şuan kilit ekranında bildirim göremiyorum.
- klavyede kelime tahmini ve kaydırarak yazma aktif olduğu halde çalışmadı swiftkey yüklemek zorunda kaldım.
- güncelleme mevcut diyor ama güncellemiyor.
gibi bir sürü yazılım problemi var.

S

Silinen üye 107783

Guest
Hocam bende de global kararlı yüklü. Böyle bir hatayla karşılaşmadım. Eşimde de aynı telefon var, onda da böyle bir hata olmadı şimdiye kadar.

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
dediklerinizi yaptım ve problem çözüldü çok teşekkürler. bu kadar basit bir problemi nasıl aşamamışlar anlamadım. ilk defa xiaomi telefon kullanıyorum ve yazılım konusunda bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum.
-şuan kilit ekranında bildirim göremiyorum.
- klavyede kelime tahmini ve kaydırarak yazma aktif olduğu halde çalışmadı swiftkey yüklemek zorunda kaldım.
- güncelleme mevcut diyor ama güncellemiyor.
gibi bir sürü yazılım problemi var.
Her bildirimin ayrı ayarı var. Gelen bildirime basılı tutup kilit ekranında gösteri seçebilirsiniz.
Hangi rom yüklü sizde.

dermeister01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
mi 9t
Konular
0
bende v10.3.11.0 pfjmıxm kararlı731 var. global sürüm dedikleri sanırım. bunun üzerine bir güncelleme daha var indiremiyordum şimdi bu mesajı yazarken denedim indirmeye başladı bakalım ne olacak.
bütün bildirim izinleri var ama bir sıkıntı mevcut kilit ekranında tam çözemedim hatta sadece kilit ekranı değilde bildirim aldığımda haberim olmuyor gibi mail geldiğinde vs. samsung ve ip gözüme gözüme sokuyordu maili, mesajı falan
birde hava durumu kendini otomatik olarak güncellemiyor, ayarlardan güncelle dedim ama yapmıyor. sanırım bunun içinde 3.parti hava durumu uygulaması gerekebilir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bende v10.3.11.0 pfjmıxm kararlı731 var. global sürüm dedikleri sanırım. bunun üzerine bir güncelleme daha var indiremiyordum şimdi bu mesajı yazarken denedim indirmeye başladı bakalım ne olacak.
bütün bildirim izinleri var ama bir sıkıntı mevcut kilit ekranında tam çözemedim hatta sadece kilit ekranı değilde bildirim aldığımda haberim olmuyor gibi mail geldiğinde vs. samsung ve ip gözüme gözüme sokuyordu maili, mesajı falan
birde hava durumu kendini otomatik olarak güncellemiyor, ayarlardan güncelle dedim ama yapmıyor. sanırım bunun içinde 3.parti hava durumu uygulaması gerekebilir.

Telefondan inen dosyalarda güncelleme yaparken hata alma ihtimaliniz %90. Hata alırsanız güncellemeyi PC'den indirip telefon hafızasına atın ve öyle güncelleyin...

dermeister01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
mi 9t
Konular
0
pc den nerden indiriliyor ve nasıl kuruluyor bilmiyorum uzun değilse anlatırsanız sevinirim yada burda anlatımı olan konu var mı acaba?

Üst Alt