Rehber Mi9t eu rom volte açılmama çözümü.

davutcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Davut
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Evet, onda simge geliyor lakin, volteyi açma kapa kısmında "operatör tarafından desteklenmiyor" gibi bişey yazıyordu, buton pasifti yani. Modülle yapınca en azından o menü aktif, ama wifi üzerinden yine arama yapamıyorum
arama ekranına *#*#86583#*#* kodunu girdin mi cihazda. Bu kodu girdiğinde volte açma kapama butonu aktif olacak. Kodu girdiğinde ekrandan bir cumle çıkacak. Sonunda disable yazdığından emin ol. Disable yazınca volte açma kapama ayarına bak

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
hocam volte şuan bi şekilde açık ama vowifi türktelekomda yok o yüzden kullanamıyoruz

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Merhaba son gelen Xiaomi.eu güncellemeleride volte kapanmıştı. Bununla ilgili konulara da rastgeldim ve araştırma yaptım. çözümü şöyle; ayarlar / cihazım / tüm özellikler / çekirdek sürümüne üç defa tıklayarak test uygulamasına (CIT) geçiş yapın. sağ üst köşedeki menüden ek araçlar / modem test araçları / mnb yapılandırma yükleme ve etkinleştirme aracını açın. Resimde görüldüğü gibi mnb ayarlarını değiştirip test ederek, volte açılan mnb yi seçin ve aktif edin.
Merhaba
Benim telefonumda modem test araları altında en altta "mnb yapılandırma yükleme ve etkinleştirme aracı" diye bir seçenek yok. ?
mi9T pro EU devoloper rom

Tayfunpek91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
REDMİ K20 PRO
Meslek
Elektronik Tekn.
Konular