Yardım Mi9T Ekran Değişimi hakkında

aliozaltun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
MI 9T
Meslek
Lojistisyen
Konular
1
Öncelikle iyi forumlar,
3 aydır severek kullandığım cihazım(yurtdışı cihaz, imei kayıtlı, garantisiz) çok basit bir düşme sonucu, üzerinde koruma olmasına rağmen, köşeden darbe yediği için çatlamıştı. Dün tekrar cep mesafesinden yere düştü ve tuz-buz oldu. Şuan kullanılamayacak durumda, ekrana görüntü gelmiyor.
Ekran değişimini güvenli bir şekilde nerede(Istanbul) yaptırabilirim? Ne kadar bir bütçe gerekir?
Bu sorularıma cevap verebilecek tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Teşekkürler.

Sedat34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
mi9 T 6/128
Konular
0
Benim ekran kırıldı daha bir ay bile kullanmadan Tahtakalede 110$ dı montaj hariç iki hafta önce montaj dahil bulmak gerekiyor

Oyla:

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Evet hocam orjinaldi o ekranda gitti bu seferde n11den aldik orjinal ekran onu kullanıyorum suan
hocam ben kendim takabilirim ekranı, siz hangisini önerirsiniz n11 mi yoksa götürüp taktırmayı mı?

Oyla:

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Becerebiliyosaniz kendiniz takin. Ben kendime guvenemedim bi arkadasa taktirdim
Hocam aldiginiz ekrandan memnunsaniz linkini atabilir misiniz? Bir de satin alip arkadasinizin taktigi ekran ile servise taktirdiginix ekran arasinda kalite farki var mi?

Oyla:

funkerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Hocam aldiginiz ekrandan memnunsaniz linkini atabilir misiniz? Bir de satin alip arkadasinizin taktigi ekran ile servise taktirdiginix ekran arasinda kalite farki var mi?
Ekranlar aynı ikiside hassasiyeti kalitesi falan ayni. Urun n11 de gozukmuyor aldigim mağaza satisi kapatmis. Baska mağazalarda orjnalligini teyit ettirip alabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt