Soru Mi9T den hangi modele geçmek mantıklı ?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Yaşadığım şehir küçük. İki tane teknoloji market var. İki yerde F3 yok...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kayıt ettirme konusunda diyorum. IMEI eski telefon olunca volte gibi özellikler desteklenmiyor olarak görmüştüm.
hocam ankaradaysan kapalı kutu verebilirim ankara dışı da gönderirim

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Yaşadığım şehir küçük. İki tane teknoloji market var. İki yerde F3 yok...

Kayıt ettirme konusunda diyorum. IMEI eski telefon olunca volte gibi özellikler desteklenmiyor olarak görmüştüm.
ben 9t den oneplus nord a geçiş yaptım çok stabil romu var 12-256 modeli 9t ye göre cok hafif geliyor

8,8t ,8pro veya 9 mevcut elimde

soruvar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
ben 9t den oneplus nord a geçiş yaptım çok stabil romu var 12-256 modeli 9t ye göre cok hafif geliyor

8,8t ,8pro veya 9 mevcut elimde
Mesaj atıyorum

soruvar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
S20 FE seçmeli miyim?

soruvar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
reis eğer kafam rahat olsun diyorsan Samsung hem yedek parça hemde servis konusunda çok iyi. Oneplus Türkiye'de yedek parçası zor bulursun
HDR farkını bariz belli olur mu ? Konuda belirttiğim gibi 9t HDR10. Samsung için bazı yerler HDR10 diyor ama epeyde HDR yazıyor

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
HDR farkını bariz belli olur mu ? Konuda belirttiğim gibi 9t HDR10. Samsung için bazı yerler HDR10 diyor ama epeyde HDR yazıyor
Poco F3'ü mi storeda test etmiştim ekranı cidden çok iyi ama kamerası üzer. Oneplus hakkında fikrim yok ama özelliklerine bakarak f3ün altında kalıyor diyebilirim. Samsung s20fe aşırı çirkin(Kişisel görüş alarmı). Ve ekranı gorilla glass 3. Amoledler malum çok pahalı yani tek düşüşte kırılması gibi bir gerçek var. Ama kamerası sizi oldukça tatmin edecektir. Burada sizin ne istediğiniz önemli her cihazın kendine göre artısı ve eksisi mevcut. Kamera ve yazılım olsun gerisi önemli değilse samsung. Ekranı kaliteli olsun tasarımı güzel olsun dayanıklı olsun derseniz F3.

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
soruvar, Garantili Xiaomi cihaz yazılım yönünden üzer,en mantıklı cihaz Samsung olur....
5G destekleyen işlemciye 5g koyulmamıs. 2 sene sonra teknolojiden geride kalacağı bir samsung cihazı alması cok da mantıklı değil. poco f3 daha mantıklı

soruvar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
5G destekleyen işlemciye 5g koyulmamıs. 2 sene sonra teknolojiden geride kalacağı bir samsung cihazı alması cok da mantıklı değil. poco f3 daha mantıklı
2 seneye kadar tekrar değiştiririm diye düşünüyorum. 2-3 yıl var 5g nin gelmesine öyle okumuştum. F3 kamerasını beğenmiyorlar. 9T den kötü mü diye düşündürüyor.

Poco F3'ü mi storeda test etmiştim ekranı cidden çok iyi ama kamerası üzer. Oneplus hakkında fikrim yok ama özelliklerine bakarak f3ün altında kalıyor diyebilirim. Samsung s20fe aşırı çirkin(Kişisel görüş alarmı). Ve ekranı gorilla glass 3. Amoledler malum çok pahalı yani tek düşüşte kırılması gibi bir gerçek var. Ama kamerası sizi oldukça tatmin edecektir. Burada sizin ne istediğiniz önemli her cihazın kendine göre artısı ve eksisi mevcut. Kamera ve yazılım olsun gerisi önemli değilse samsung. Ekranı kaliteli olsun tasarımı güzel olsun dayanıklı olsun derseniz F3.
F3 güzel telefon ama kamerası soru işareti. 9t den kötü mü diye düşünüyorum. Tek sıkıntı kamera

Üst Alt