Yardım Mi9t çerçevede sorun

YakupB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi9t
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
7
Mi9t cihazımda kasa sapağlam olduğu halde hoparlör çıkışı, şarj girişi ve sim soketinin bulunduğu kısımda aşınmalar oldu. Telefon hiç düşmedi garantisi de devam ediyor. Bunun onarımı mümkün müdür?

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Ürünün garantisi firmamıza ait ise ve kullanım kaynaklı ürün zarar görmedi ise garanti dahilinde işlem yapılabilmektedir. Fakat bu gibi durumlarda net bilgi verilmesi sağlıklı değildir. Dilerseniz IMEI numarasını özel mesaj yolu ile bizlerle paylaşabilirsiniz.

YakupB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi9t
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
7
Merhaba,

Ürünün garantisi firmamıza ait ise ve kullanım kaynaklı ürün zarar görmedi ise garanti dahilinde işlem yapılabilmektedir. Fakat bu gibi durumlarda net bilgi verilmesi sağlıklı değildir. Dilerseniz IMEI numarasını özel mesaj yolu ile bizlerle paylaşabilirsiniz.
Merhaba ben ürünü akasya avm mi store dan aldım. Garantisi devam ediyor götürsem ürün için işlem yaparlar mı acaba?

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba ben ürünü akasya avm mi store dan aldım. Garantisi devam ediyor götürsem ürün için işlem yaparlar mı acaba?
Merhaba,

Ürünün garantisinin farkı bir firmaya ait olduğunu düşünüyoruz. Sizler de tahmin edersiniz ki başka bir firma adına sizlere bilgi verecek olmamız doğru olmayacaktır. Net bilgiye ulaşabilmek için ürünün satıcısı ve garanti firmasından destek alınız.

Saygılarımızla.

Üst Alt