Tavsiye mi9se'yi değiştirmek istiyorum.

tallhunter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
mi8 se
Konular
28
Merhabalar yaklaşık 2 senedir mi9se kullanıyorum. Bataryası son 4-5 aydır iyice kötüleşmeye başladı ve telefonumu değiştirmek istiyorum. Daha çok CoC, top eleven gibi oyunlar oynuyorum. Aradığım özellikler
-33w hızlı şarj
-ekran yenileme hızı
-batarya kapasitesi

bunun için telefon önerebilir misiniz? Aklımda şimdilik 2 telefon var. Bütçeyi aşıp mi10t alabilirim ya da poco x3 alabilirim. Sizce hangisini alayım? Önermek istediğiniz telefon var mı?

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Merhabalar yaklaşık 2 senedir mi9se kullanıyorum. Bataryası son 4-5 aydır iyice kötüleşmeye başladı ve telefonumu değiştirmek istiyorum. Daha çok CoC, top eleven gibi oyunlar oynuyorum. Aradığım özellikler
-33w hızlı şarj
-ekran yenileme hızı
-batarya kapasitesi

bunun için telefon önerebilir misiniz? Aklımda şimdilik 2 telefon var. Bütçeyi aşıp mi10t alabilirim ya da poco x3 alabilirim. Sizce hangisini alayım? Önermek istediğiniz telefon var mı?
Poco x 3 pro 240 hz yenileme hızına sahip
Düşünebilirsiniz

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
epeyde

epeyden baktığımda 120hz gözüküyor.
hocam dokunmatik tepkime süresini kastetmiş arkadaş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca ben mi 11 lite öneririm onun ekranının verdiği zevki ancak amiral gemisi telefonlarda alabilirsin ayrıca mi serisi olduğu için malzeme kalitesi de güncelleme önceliği de her zaman bir tık fazla olur ayrıca aşırı hafif ve ince yani mi 9 se den geçince farklı bir hisle karşılaşmazsınız ( ağırlık ve incelik olarak ) edersiniz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yurtdışı alacaksanız bu modelleri almayın...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tallhunter,

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
hocam dokunmatik tepkime süresini kastetmiş arkadaş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca ben mi 11 lite öneririm onun ekranının verdiği zevki ancak amiral gemisi telefonlarda alabilirsin ayrıca mi serisi olduğu için malzeme kalitesi de güncelleme önceliği de her zaman bir tık fazla olur ayrıca aşırı hafif ve ince yani mi 9 se den geçince farklı bir hisle karşılaşmazsınız ( ağırlık ve incelik olarak ) edersiniz
Lite olduğu için Hiç bir malzeme kalitesi o modelde söz konusu değil. Note 10 serisi ile aynı hatta Note 10 prodan bile Ekran Yenileme olsun Batarya olsun Ses kalitesi olsun düşük. Mi serisi iyidir Lite modeli Redmi note serisinden fazla farkı yoktur hocam.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Güncelleme anlamında hiçbir artı yok, geç bile geliyor Lite modellerine :D Kullanan da çok olmadığından Custom ROM da az oluyor maalesef.

Mogans00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Tuğra
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
0
epeyde

epeyden baktığımda 120hz gözüküyor.
Zaten 120 Hz ama dokunmatik örnekleme hızı olarak 240 Hz dokunma tepki hızı var.
Size Mi 10 T Pro öneririm ben onu kullanıyorum (4500 e aldım ben Pro versiyon)
Bu arada bütçeniz ne kadar mı 10 T almak bütçeyi zorlar demişsiniz ama kaçak almak mı resmi almak mı bütçeyi aşıyor ?
İşlemci ise gayet iyi
Mi 11 lite da ince kaliteli premium hissiyatı veren çok hoş bir telefon fakat rom bulmak zor Poco F2 Pro da olabilir( kaçak)

Üst Alt