Soru Mi9SE RevOS Rom

Murat5748

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mİ9SE
Meslek
Makina Mühendisi
Konular
21
Arkadaşlar merhaba. Bu romu kurmak istiyorum fakat sorun varmı bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa eğer yazabilir mi ? Birde ne kadar ekran süresi alıyorlar onu da atarlarsa çok sevinirim. İyi forumlar

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Attığın linkteki ekran süresi çok yüksek ve şaşırtıcı bu yüzden revos nasıl diye merak ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Görüşleriniz için teşekkür ederim :)

Miui 11 şarj yönünden tam oturmadı, mi-room 10 kurmuştum zamanında bakın ekran süresine ?

Çok zor şeyler değil bunlar önce revosu kurun deneyin 1 ay boyunca memnun kalmazsanız masik kurarsınız hocam

Oyla:

Murat5748

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mİ9SE
Meslek
Makina Mühendisi
Konular
21
Arkadaşlar saolun artık bi revos deneyeyim gerisi Allah kerim. Yorumlarınız için teşekkür ederim, iyi geceler diliyorum :)

Oyla:

Taner__06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ÜRÜN
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Fırıncı
Konular
6
Acaba yeni güncellemeyi ne zaman alıcak revOs

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Arkadaşlar saolun artık bi revos deneyeyim gerisi Allah kerim. Yorumlarınız için teşekkür ederim, iyi geceler diliyorum :)
Hocam twrp varsa telefonunda şimdi yazıcaklarımı yap Rom değiştirirken sorun yaşamazsın. Ama hepsini tek tek uygula.

Rom kurulurken verileriniz silinecek, resim, video, müzik vs varsa PC’ye yedek alın..

Yedek aldıktan sonra twrp ye girip şu adımları yapacaksınız....

Kesinlikle ROM dosyasını hemen atmayın. 2.adımda atacaksınız rom zip dosyasını.
Twrp ana ekrana geliyoruz.
1- Wipe -> format data -> yes yazıyoruz. Format işlemi bittikten sonra, twrp ana ekrana gelip

Reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor.

Twrp ana ekrana geldikten sonra yükleyeceğimiz rom ve magisk 19.3 zip dosyasını telefon hafızasına atıyoruz. Tekrar twrp ana ekrana gelip,

2- Wipe -> advanced wipe -> 4 wipe yapıyoruz (dalvik,cache,system,data) dedikten sonra twrp ana ekrana gelip install kısmından önce rom dosyasını daha sonrada magisk 19.3 dosyasını yüklüyoruz...

İlk açılış 10 dk sürebilir, heyecan ve panik yapmıyoruz...

Oyla:

Murat5748

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mİ9SE
Meslek
Makina Mühendisi
Konular
21
Hocam twrp varsa telefonunda şimdi yazıcaklarımı yap Rom değiştirirken sorun yaşamazsın. Ama hepsini tek tek uygula.

Rom kurulurken verileriniz silinecek, resim, video, müzik vs varsa PC’ye yedek alın..

Yedek aldıktan sonra twrp ye girip şu adımları yapacaksınız....

Kesinlikle ROM dosyasını hemen atmayın. 2.adımda atacaksınız rom zip dosyasını.
Twrp ana ekrana geliyoruz.
1- Wipe -> format data -> yes yazıyoruz. Format işlemi bittikten sonra, twrp ana ekrana gelip

Reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor.

Twrp ana ekrana geldikten sonra yükleyeceğimiz rom ve magisk 19.3 zip dosyasını telefon hafızasına atıyoruz. Tekrar twrp ana ekrana gelip,

2- Wipe -> advanced wipe -> 4 wipe yapıyoruz (dalvik,cache,system,data) dedikten sonra twrp ana ekrana gelip install kısmından önce rom dosyasını daha sonrada magisk 19.3 dosyasını yüklüyoruz...

İlk açılış 10 dk sürebilir, heyecan ve panik yapmıyoruz...
General Mobile 4G cihazına seed pie romu derleyip los'a yükleme grubunda tester olan birisine twrp kullanmayı öğretmek saolun yine de :)

Oyla:
Üst Alt