Soru mi9se 64 gb yeterlimi

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
merabalar sahibinden sitesinde 1970 tl ye kutusu açılmış kayıtlı cihaz var
ben kapalı kutu düşünüyorum satıcıyle iletişime geçtim 1900 tl gibi bi fiyata kapalı kutu kayıtsız verebileceğini söyledi

arkadaşlar sorum 3 var

1- kapalı kutu alsam 2 hat yani 4 ay + 4ay kullanım süresi verirmi cihaz bana imei atıırmadan ( n,ye kayıtlı almıyosun diyen arkadaşlar için kapalı kutu istiyorum farklı ildeyim
2- 8 ay sonra ankarada 100 tl civarında imei atırmak istiyorum mi9se ye atarlarmı
3- 64 gb hafıza yeterlimi cihazın kaç gb si boş geliyor

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Merhaba dostum hafiza kismi goreceklidir kimine yeter ve kimine yetmez Amed arkadasin dedigi olay yanlis her mi telefonuna imei atilamaz soyle soyliyim ust seviye snapdragon islemcilerine imei atamazsin ama baska marka olan oneplusa snapdragon 845 imei atabilirsin mi 8 e imei atamazsin ama bu imei islemi yasa disi bir suctur hafiza olayi dedigim gibi goreceli senin kararin aldigin fiyat bence cok iyi

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
4+4 söz konusu değil cihaz acıldığında cift IMEI aktif hale gelir ama bu 4ay sonra kapanacak demek değl bzenn 1seneyi bile bulabiliyor tabi şans meselesi. Hafızaya gelirsek ortalama 55gb boş alan verir buda çok fazla video ile işiniz yoksa yeterde artar. Bildiğim kadarıyla Xiaominin tüm cihazlarına IMEI atılabilir
Öncelikle

1- çift sim kart takmadığınız sürece hangi sim slotuna takarsanz o slot 4 ay süresi başlar 2. Ye ne zaman geçersenz onun süreside o zaman başlar.
2- xiaominin tüm cihazlarına imei atılamıyor. örneğin mi 8

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
hocam 128 nasıldır sizce
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
54.6 gb boş yer var. bende miroom var hadi olsun 54gb geriside senin kararın kimse ne derece telefonu doldurduğunuzu bilemez

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Mantıklı olanı yapıyorsunuz 4+4 Kullanımdan sonra, Kayıt işleri yapılabilir. Uzaktan destek veren arkadaşlar falan mevcut. Güle güle kullanın

Oyla:
Üst Alt