Yardım Mi9'dan Note 10 lite geçilirmi ?

Latif5334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Galaxy s7
Konular
16
Merhaba arkadaşlar 9 aydır kullandığım mi9 cihazımı şarj performansını beğenmediğim için note 10 lite veya note 10 ile değiştirmek istiyorum sizce geçilirmi ? Kamera konusunda iki cihazdan hangisi daha iyi performans verir bilemiyorum.
Mide bulandıran wifi sorunu ve sensör sorunu var kullanan arkadaşlar durum nedir sorunlar düzeldi diyen var düzelmedi diyende var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Hocam 4 4.5 saat ekran süresi almak çıldırtıyor beni mi10 bütçemi fazlasıyla aşıyor başka çarem yok gibi geliyor bana
custom rom ve kernel kurun derim, ekran süreniz artar. güncelleme falan kurmayın hocam ekran süreleri düşüyor her seferinde

Oyla:

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
hayır. Mi10 dışında o cihazdan sonra sizi tatmin edecek cihaz yok. Çok yazık etmiş olursunuz. Şarj konusunda 6 üstü SoT alıyorsanız pek takılmayın derim. Eğer işiniz telefon üzerindeyse onu bilemem ama normal kullanımda sizi çok üzmemesi lazım. Özel günlerde gezilerde cebe sığacak bi powerbank fazlasıyla yeterli olur kaanatındayım.

Oyla:

Latif5334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Galaxy s7
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
custom rom ve kernel kurun derim, ekran süreniz artar. güncelleme falan kurmayın hocam ekran süreleri düşüyor her seferinde
Eu rom kullanıyorum şuan rom yükleme konusunda pek becerikli değilim romlar arasında gezip deneyimleyemiyorum maalesef.

Oyla:

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Hocam 4.5 saat ekran süresi almamanız gerekiyor. Sizin bataryada yada cihazda bir problem olduğu kesin.
GSM Arena'nın batarya testlerine bakarsak cihaz P40 ile aynı performansı vermiş. Ve Mi Note 10 sahip olduğunuz Mi9'dan daha kötü bir pil performansına sahip olduğu gözüküyor.

Oyla:

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Hocam mecburiyetten dolayı mi 8den geçtim ben bile baya yadırgadım mi9dan geçince çok zorlar sizi günde iki kez şarj edin powerbank ile gezin ama mi9 dan daha düşük bir cihaza geçmeyin naçizane tavsiyem

Oyla:
Üst Alt