Yardım Mi9 Twrp Temiz Kurulum Sonrası Recovery menüde kaldı

Nuritas7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nuri
Cihazım
Mi9
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,
Bugün twrp format data yapıp sonrasında da install üzerinden recovery eu android mini 12.6 romunu yükledim ancak telefon miui recovery ekranında kaldı. Sadece reboot wipe data ve miassistant var. Buradan normale nasıl dönebilirim? Mi Flash mı kullanmam gerekli?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Nuritas7, Stock romları mi flash ile yükleyin...

Oyla:

Nuritas7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nuri
Cihazım
Mi9
Konular
2
Nuritas7, Stock romları mi flash ile yükleyin...

Hocam selamlar,
Recovery kısmında wipe all data dedikten sonra telefon açıldı, ancak hat gözükmüyordu. efs yedeği almıştım, ancak twrp ile yükleme kısmında dahili depolamaya atmış olduğum efs yedeğini bulamadım(şifrelenmiş dosyalar mevcuttu, twrp 3.4 ve 3.5 yüklesem de değişmedi). Sonra tekrardan sizin dediğiniz gibi yapıp mi flash ile stock rom v11.0.9.0 yükledim, sorna twrp 3.3.1 ile efsyi restore edebildim. hat çalışmaya başladı, sonra system update kısmına 1.2gb bir güncelleme geldi(miu12), onu yükledim ancak yükleme başarısız oldu. telefon tekrar açıldı bu sefer 2.3 gb güncelleme geldi (12.0.5.0) şimdi de onu yükledim. Sorunsuz şekilde miui 12ye geçebilmiş oldum, yaklaşık 5 saattir uğraşıyorum :( Zor bir gece oldu benim adıma. Miui 12'ye geçtikten sonra twrp'den tekrar bir temizleme yapmam gerekir mi sizce? Zaten temizleyip flash atmıştım. Cevabınıza göre tekrar temizleme ve flash yapabilirim. Çok teşekkür ederim attığınız cevap için.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Nuritas7, Twrp üzerinden format data yes yapmak iyi olur Yes~~

Hatta 12.5 romu mi flash ile de yükleyebilirsiniz...

Oyla:
Üst Alt