Çözüldü Mi9 TE "This Miui Version Cant Be Installed On This Device" Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Thargaroth

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Altuğ Fındık
Cihazım
Mi 9 TE
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
none
Telefon Modeli
Mi 9 TE
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar ben mi9 te kullanıcısıyım elimde 2 adet var biri benim biri abimin olmak üzere sıkıntım şu telefonu china stable romdan global stable e geçirirken sanırsam brick oldu ilk telefon sorunsuz bir şekilde globale geçti fakat 2. sinde aynı işlemleri tekrarlamama rağmen 2. telefon brick oldu ve Mi-Recovery 3.0 menüsünde takıldı alttada this miui version cant be installed on this device diye kırmızı yazı mevcut. telefonda fast boot a geçiş yapabiliyorum fakat telefon tekrar locked moda girdi yani bootloader unlock istemeyen mi flash ile atabileceğim bir rom arıyorum. yardım yada başka fikri olan ulaşabilirmi bana acilen.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu konu başlığı ile yardım almanız oldukça zor... Başlığı düzenliyorum.

Anladığım kadarıyla ikinci cihaza rom atarken bootloader kilidinizi kapatmışsınız. Öncelikle bootlader kilidinizi yeniden açın ardından 64 bit mi flash kullanarak global romu yükleyin.

Oyla:

Thargaroth

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Altuğ Fındık
Cihazım
Mi 9 TE
Konular
1
Düzenlemeniz için teşekkür ederim bu mi-recovery ekranındayken bootloader ı ilk açtığım şekilde açabiliyormuyum tekrardan acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stresten tekrar bootloader ı açmak aklıma gelmedi fikriniz için teşekkürler mi flash tooldaki lock seçeneğini tiklediğimden ötürü kitlenmiş cihazım tekrar şimdi unlock ettiğimde cihazım direk açıldı globale geçmiş bir halde. saolunm tekrardan

Son düzenleme:
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Düzenlemeniz için teşekkür ederim bu mi-recovery ekranındayken bootloader ı ilk açtığım şekilde açabiliyormuyum tekrardan acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stresten tekrar bootloader ı açmak aklıma gelmedi fikriniz için teşekkürler mi flash tooldaki lock seçeneğini tiklediğimden ötürü kitlenmiş cihazım tekrar şimdi unlock ettiğimde cihazım direk açıldı globale geçmiş bir halde. saolunm tekrardan
Rica ederim, geçmiş olsun :)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt