Yardım Mi9 T kendi kendine titriyor

MoonarcH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Konular
5
Merhaba, mi9 t yeni aldım ilk gün şarja takılı olmadan çok zayıf titreşimler yapıyordu kapatıp açtım düzeldi bir kaç gündür de şarjdayken aynı sorunu yapıyor bende telefonu kapatıp o şekilde şarja bırakıyorum ve şarjdan çıkarıp telefonu açıp kullanınca birşey olmuyor.
Sürüm : miu global 11.0.1

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Merhaba, mi9 t yeni aldım ilk gün şarja takılı olmadan çok zayıf titreşimler yapıyordu kapatıp açtım düzeldi bir kaç gündür de şarjdayken aynı sorunu yapıyor bende telefonu kapatıp o şekilde şarja bırakıyorum ve şarjdan çıkarıp telefonu açıp kullanınca birşey olmuyor.
Sürüm : miu global 11.0.1
Hocam ses ve bildirimden titreşimleri kapatın ondan sonra ek ayarlardan erişilebilirlikten aşağıda titreşim var onu da kapatın zannetmiyorum titreyeceğini

Oyla:

MoonarcH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Konular
5
Hocam ses ve bildirimden titreşimleri kapatın ondan sonra ek ayarlardan erişilebilirlikten aşağıda titreşim var onu da kapatın zannetmiyorum titreyeceğini
Eyvallah yapınca bunları kapatıp deneyeceğim. Birşey daha soramak istiyorum 2 kez denk geldim hoparlör açık telefon görüşmesi yapınca karşı taraf telefonu kapattığı zaman telefon donuyor hiç bir işlem yapamıyorum power ve ses kısma tuşuna basılı tutup kapatıp tekrar açmak zorunda kaldım bu neden olabilir?

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Eyvallah yapınca bunları kapatıp deneyeceğim. Birşey daha soramak istiyorum 2 kez denk geldim hoparlör açık telefon görüşmesi yapınca karşı taraf telefonu kapattığı zaman telefon donuyor hiç bir işlem yapamıyorum power ve ses kısma tuşuna basılı tutup kapatıp tekrar açmak zorunda kaldım bu neden olabilir?
Telefonu garantili aldıysanız bir fabrika ayarlarına döndürün hocam ayarlarda, telefonunuz sıfırlanacaktır.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam değişik bir sorun ilk defa sizden duydum hard reset atıp baştan kurarsanız telefonu belki ortadan kalkabilir ama ihtimal tabi

Oyla:

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Yazılımla alakalıdır. Hardreset çözmezse farklı bir sürümle temiz kurulum yapın

Oyla:

MoonarcH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Konular
5
Hocam değişik bir sorun ilk defa sizden duydum hard reset atıp baştan kurarsanız telefonu belki ortadan kalkabilir ama ihtimal tabi
Ne nasıl yapılır öğrenip dediklerinizi uygulayacağım. İPhone kullanıcısı olarak. Telefona bayıldım resmen bu sorunları görmezden bile gelebilirim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazılımla alakalıdır. Hardreset çözmezse farklı bir sürümle temiz kurulum yapın
İlginiz için teşekkürler söylenen işlemlerin hepsini deneyip haberdar edeceğim inşallah

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cihaz garantili değil ve hard reset atarsanız imei'niz silinir.

Twrp menüsü wipe kısmına girip alttaki oku sağa kaydırın verileriniz silinir...

Düzelme olmaz ise rom değişikliği yaparsınız..

Oyla:
Üst Alt