Soru Mi9 T 6/128 gb Nereden alabilirim

osman06090

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
gm 4g
Konular
11
6/128 mi9t almayı düşünüyorum garantisiz olarak nereden alabilirim internetten veya Ankara içi öneriniz var mıdır ?

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Bir kaç ay öncesine kadar resmi cihaz alınmasına pek taraftar değildim ama hem son düzenlemeler sonrasındaki imerilerdeki belirsizlik hem de forumda okuduğum sorunlar nedeniyle artık sadece garantili ürünlere bakıyorum. Kaçak işinin espirisi kalmadı bence. En basitinden ghost screen çıktığında tüm servisler değişim yapıyor artık. Bence risk almak gereksiz...
Niye esprisi kalmasın? Mi 9T 64GB kayıtlı 3000 TL den aşağı yok, ben 1930 TL ye aldım arada 1000 TL gibi bir uçurum var ve garantili cihaz aldığın zaman çok ekstrem durumlar hariç hiç bir şekilde garantiden faydalanamıyorsun. Cihazı aldın 1-2 gün içinde bozuldu elinde kaldı anca o zaman değişim yaparlar yoksa bunlar dışında kalan hiç bir sorunda ne değişim ne de garanti hiç bir şeyden faydalanamazsın. Hadi diyelim ghost screen oldu ve kabul ettiler cihazı sence cihazı mı değiştirecekler? yoksa ekranı mı? tabi ki ekranı ve o değiştirecekleri ekran kesinlikle orijinal ekran değil + rezalet işçiliği de eklediğin zaman cihaz zaten çöp oluyor kullanma daha iyi.

Apple dışında hiç bir garantiyi kimse övmesin hele ki xiaomi kullanıp da KVK, Evofone gibi firmalardan bahsetmesin bile onlar garanti bile değil.

Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Kim ne koşulda kayıtlı kayıtsız farketmez aldığınız telefonu güle güle kullanın

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Niye esprisi kalmasın? Mi 9T 64GB kayıtlı 3000 TL den aşağı yok, ben 1930 TL ye aldım arada 1000 TL gibi bir uçurum var ve garantili cihaz aldığın zaman çok ekstrem durumlar hariç hiç bir şekilde garantiden faydalanamıyorsun. Cihazı aldın 1-2 gün içinde bozuldu elinde kaldı anca o zaman değişim yaparlar yoksa bunlar dışında kalan hiç bir sorunda ne değişim ne de garanti hiç bir şeyden faydalanamazsın. Hadi diyelim ghost screen oldu ve kabul ettiler cihazı sence cihazı mı değiştirecekler? yoksa ekranı mı? tabi ki ekranı ve o değiştirecekleri ekran kesinlikle orijinal ekran değil + rezalet işçiliği de eklediğin zaman cihaz zaten çöp oluyor kullanma daha iyi.

Apple dışında hiç bir garantiyi kimse övmesin hele ki xiaomi kullanıp da KVK, Evofone gibi firmalardan bahsetmesin bile onlar garanti bile değil.
Hocam 1930 tl nerden aldınız, 1999 tl'den aşağısını bulamadım ,link verir misiniz

Oyla:
Üst Alt