Rom Mi9 se rom önerisi alabilirmiyim

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
GPS sorunsuz çalışıyor Masik romunda. Teşekkürler hocam. Stoya
Belki başka konularda daha önce sorulmuştur ama yine de sorayım ona göre bu roma geçeceğim hocam.

Kameradan galeriye geçiş sorunu mevcut bildiğim kadarıyla, telefon dilini ingilizce yapınca bu sorun çözülüyor mu dener misiniz rica etsem ?
Bir ikinci olarak bluetooth çalışmasında bir sıkıntı var mı çünkü sürekli açık olarak kullanıyorum ben,
GPS sorunsuz çalışıyor demişsiniz bunun için teşekkür ederim ayrıca,
Son olarak google play ayarlarında cihaz sertifikalı mı görünüyor ? Yani gp üzerinden netflix indirebiliyor musunuz ? Dün denediğim birkaç romda bu netflix olayını maalesef çözemedim belki masik rom sertifikalı olarak yayınlıyordur romunu.

Biraz fazla soru sordum ama cevaplarsanız memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Kamera gecislerinde turkce dil seceneklerinde yazilimsal sorun oldugu icin on izleme bugta kaliyor. Cok sorun yaratmayacaksa ingilizce kullanin telefonu duzelecektir

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Belki başka konularda daha önce sorulmuştur ama yine de sorayım ona göre bu roma geçeceğim hocam.

Kameradan galeriye geçiş sorunu mevcut bildiğim kadarıyla, telefon dilini ingilizce yapınca bu sorun çözülüyor mu dener misiniz rica etsem ?
Bir ikinci olarak bluetooth çalışmasında bir sıkıntı var mı çünkü sürekli açık olarak kullanıyorum ben,
GPS sorunsuz çalışıyor demişsiniz bunun için teşekkür ederim ayrıca,
Son olarak google play ayarlarında cihaz sertifikalı mı görünüyor ? Yani gp üzerinden netflix indirebiliyor musunuz ? Dün denediğim birkaç romda bu netflix olayını maalesef çözemedim belki masik rom sertifikalı olarak yayınlıyordur romunu.

Biraz fazla soru sordum ama cevaplarsanız memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.
Sertifikalı hocam tabiki.
Bluetooth sorunsuz bende kullanıyorum sürekli
kameradan galeri ingilizce yapınca düzeliyor.
Rica ederim.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Sertifikalı hocam tabiki.
Bluetooth sorunsuz bende kullanıyorum sürekli
kameradan galeri ingilizce yapınca düzeliyor.
Rica ederim.
Yanıt için teşekkürler hocam, son olarak kafamda soru işareti kalmaması adına google playden netflix indirebiliyor musunuz :) ? Benim denediğim hiçbir romda google playde netflix uygulamasını bulamadı cihazım. Tekrardan teşekkür ederim.

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Yanıt için teşekkürler hocam, son olarak kafamda soru işareti kalmaması adına google playden netflix indirebiliyor musunuz :) ? Benim denediğim hiçbir romda google playde netflix uygulamasını bulamadı cihazım. Tekrardan teşekkür ederim.
Evet dün indirdim fakat en yüksek SD yani 480p çözünürlüğünde oynatıyor üyeliğimi iptal ettim rom çin tabanlı olduğundan olabileceğini düşünüyorum eski sürüm apk indirerek bazı kişiler 1080p kalite elde etmiş ona dikkat edin.

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Eu 9.11.28 ile galeri geçiş sorunu düzeltildi.

Üst Alt