İnceleme Mi9 SE MIUI 12 Pil performansı.

manasturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi5s 64gb
Konular
3
Valla hocam gayet mümkün. Sadece bana özel bi durum da değil. Arkadaşım da benim gibi MI9 SE kullanıyor, o da benim gibi ekran sürelerine sahip. Sizin kafanızı karıştıran durum gün içerisinde aldığınız ekran süresinin toplam kullanıma oranı. Yani sabah şarjdan çıkarıp 12 saat sonra akşam ekran süresine baktığınızda her %10 luk şarj dilimi için 1 saatlik ekran süresi göremezsiniz. Çünkü telefon elinizde değilken de şarj harcıyor. Ama telefonu şarjdan çıkardıktan sonra hiç elinizden düşürmeden ekran sürelerini her 30 dk da ya da 1 saatte bir kontrol edin, dediğim gibi olduğunu göreceksiniz. Bu çok ütopik bi durum değil. Ben telefonu şarjdan çıkarıp aralıksız 4 saat boyunca youtube da video izledikten sonra %60 ın üzerinde şarjım kaldığını deneyimledim çok defa. Oyun oynayan birisi değilim pek, oyun oynadığım zaman bu süreleri alamıyorum ama internette ve sosyal medyada gezinirken çok rahat bi şekilde bu ekran sürelerini alıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu ekran görüntülerini de daha şimdi aldım hatta.
Maşallah kardeş

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
valla kardeş 3binlik pille amoled ekranda düz siyah resime baksan bile zor alınır gibime geliyor bu süreler. pilinize iyi bakın öyleyse şanslı birisiniz.
Şanslı falan değilim hocam. Xiaomi'nin Mi 9SE isimli telefon modelinin kullanıcılara sunduğu standart pil performansına sahibim sadece. Bana özel bi durum olmadığını da deneyimlediğim için bu kadar "kesin" konuşuyorum.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Şanslı falan değilim hocam. Xiaomi'nin Mi 9SE isimli telefon modelinin kullanıcılara sunduğu standart pil performansına sahibim sadece. Bana özel bi durum olmadığını da deneyimlediğim için bu kadar "kesin" konuşuyorum.
Haklısınız hocam,günlük kullanımda MIUI 11 kullanırken de WI-FI ile 7-8 saat alıyordum ki telegram gruplarında da benimle aynı süreleri alanlar oluyordu.Bu telefonun benim için tek sıkıntısı telefon boştayken çok şarj yiyordu (%4-5) onun harici ortalama pil performansı var.Şöyle bir sıkıntı da var mobil veriye geçince 5-6 saate düşüyor :D

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
5 saati geçmek zor maalesef. :( Kabul edelim 3070 mah. yetersiz. Bu cihaz 4000 mah. olsa tadından yenmezdi ya.

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Haklısınız hocam,günlük kullanımda MIUI 11 kullanırken de WI-FI ile 7-8 saat alıyordum ki telegram gruplarında da benimle aynı süreleri alanlar oluyordu.Bu telefonun benim için tek sıkıntısı telefon boştayken çok şarj yiyordu (%4-5) onun harici ortalama pil performansı var.Şöyle bir sıkıntı da var mobil veriye geçince 5-6 saate düşüyor :D
Haklısınız hocam. Bende de tek sorun telefonun boştayken fazla şarj tüketmesi.

Üst Alt