Soru Mi9 SE hangi rom ile geliyor?

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Arkadaşlar merhaba. Turan gsm'den Mi9SE alacağım. Buradan alınan ile Xiaomi mağazasından alınan telefon aynı rom ile mi geliyor bilen var mı?

Ben alacağım telefonun Xiaomi mağazasından alınmış gibi olmasını istiyorum. Eğer romlar farklı ise Turan gsm'e o romu attırıp alacağım o sebeple soruyorum.

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Bende merak edip sırf ona bakmak için akasya AVM mi store gittim sonuç aşağıda görselde :)

Çok teşekkür ederim hocam :) Global oluyor galiba bu. Bana da global ile gönderecek satıcı. Daha yeni satın aldım :)

Oyla:

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Çok teşekkür ederim hocam :) Global oluyor galiba bu. Bana da global ile gönderecek satıcı. Daha yeni satın aldım :)
Aynen global hayırlı olsun diyorum o zaman size benim telefon çin versiyon ben aldım direk Avrupa global yükledim sarjda ısınma kamerada donma sorunu felan yaşadım dün itibariyle bu normal globale döndüm bunda sarj diğerine göre güzel ısınma olayı olmadı ama bu romdan kaynaklı mı bilmiyorum ama şebeke problemi yaşadım diğer romdayken sağlıklı bir şekilde çeken telefon aynı yerde hat kesilmeleri oldu bilginiz olsun

Oyla:

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Aynen global hayırlı olsun diyorum o zaman size benim telefon çin versiyon ben aldım direk Avrupa global yükledim sarjda ısınma kamerada donma sorunu felan yaşadım dün itibariyle bu normal globale döndüm bunda sarj diğerine göre güzel ısınma olayı olmadı ama bu romdan kaynaklı mı bilmiyorum ama şebeke problemi yaşadım diğer romdayken sağlıklı bir şekilde çeken telefon aynı yerde hat kesilmeleri oldu bilginiz olsun

Şuan kargoda. Gelince bakacam artık :)

Oyla:

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
geldimi memnunmusunuz?

Evet hocam bayağı oldu geleli :) Telefondan memnunum eski telefonuma göre acayip hızlı çat çat açıyor her şeyi. Kamerası çok iyi videosu iyi değil bence. Pubg'de HD yüksekte açıyor ve kasma olmadı bende

Oyla:

EREN AKPINAR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EREN
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
3
Evet hocam bayağı oldu geleli :) Telefondan memnunum eski telefonuma göre acayip hızlı çat çat açıyor her şeyi. Kamerası çok iyi videosu iyi değil bence. Pubg'de HD yüksekte açıyor ve kasma olmadı bende
bende alıcam siz nakitlemi aldınız taksitlemi turan gsm den aldınız demi

Oyla:
Üst Alt