Yardım Mi9 se global sürüm

Mrtcn1608

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
Mi9 se
Konular
1
Merhaba, forumda yeniyim ve yardima ihtiyacım var. Mi9 se cihazı kullanıyorum. Bu başlık altından global sürüm gelirse bilgilendirir misiniz?

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Hayırlı olsun.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Geldi facebook guruplarında gördüm dün satışa çıkmış hindistanda

Oyla:

SANSLI38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
2
Teşekkür ederim bakacağım. Kullanmak isteyen olursa diye burdan detayli bilgi veririm.
mi 8 se kullaniyorum cokta memnunum ama 9 se cok güzel görünüyor hafta sonuna bi arkadasa global gelecekmiş alcam inşallah..Siiz kaça aldınız acaba??kamera parmak izi nasil??

Oyla:

Mrtcn1608

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
Mi9 se
Konular
1
mi 8 se kullaniyorum cokta memnunum ama 9 se cok güzel görünüyor hafta sonuna bi arkadasa global gelecekmiş alcam inşallah..Siiz kaça aldınız acaba??kamera parmak izi nasil??
Ben vadeli aldım. Global da değil ayrıca. 2750 liraydı vadesiz ve kulaklıksız fiyati. Global şekilde kulaklık dahil 3500 versem hiç dönüp bakmazdım paraya yazık oldu diye:) çok memnun kalacaksın. Parmak izi kusursuz çalışıyor. Kamera ingilizce olduğu için tam özellikleri kullanamadım. Ama çevremde herkes telefonumla fotoğraf çekmek istiyor.hayirli olsun şimdiden

Oyla:

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
Ben vadeli aldım. Global da değil ayrıca. 2750 liraydı vadesiz ve kulaklıksız fiyati. Global şekilde kulaklık dahil 3500 versem hiç dönüp bakmazdım paraya yazık oldu diye:) çok memnun kalacaksın. Parmak izi kusursuz çalışıyor. Kamera ingilizce olduğu için tam özellikleri kullanamadım. Ama çevremde herkes telefonumla fotoğraf çekmek istiyor.hayirli olsun şimdiden

Hayırlı olsun nereden aldınız ?

Oyla:

Mrtcn1608

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
Mi9 se
Konular
1
Hayırlı olsun nereden aldınız ?
Öncelikle teşekkürler. Forum kurallarında bahsetmek varsa forum yöneticilerinden özür dileyerek söylüyorum. İnstagramda teknoomehmet diye biri var onu takip edip bu tarz telefonları uygun fiyata elde edebilirsin. Şahsi fikrim ise küresel sürümü beklemen yönünde olacaktir. Hakettiği fiyat kesinlikle 4bin liradan bir kuruş aşağı değil.

Oyla:

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
Öncelikle teşekkürler. Forum kurallarında bahsetmek varsa forum yöneticilerinden özür dileyerek söylüyorum. İnstagramda teknoomehmet diye biri var onu takip edip bu tarz telefonları uygun fiyata elde edebilirsin. Şahsi fikrim ise küresel sürümü beklemen yönünde olacaktir. Hakettiği fiyat kesinlikle 4bin liradan bir kuruş aşağı değil.

Çok teşekkürler, güle güle kullanın.

Oyla:
Üst Alt