Yardım Mi9 şarj sorunu

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
3 saati oyun olan(en yüksek ayarlarda), full mobil veri ve kalanlar ise sosyal medya. Değerler nasıl bu şekilde?

Ekli dosyalar

shuj

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
641
Tanju
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
www.instagram.com/shuttersound_tr
Bekleme de şarj tüketim için en etkili uygulamalar naptime ve greenify ikisinide deneyin hangisi daha uygun olursa cihazınıza onu kullanın.

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
cem
Cihazım
mi 8
Bendede mi8 vardı global onu satıp global mi9 aldım şarjı mi8 den daha iyi çok memnunum.iphone x ,8 plus ,samsung s8 s9plus ta kullandım şarj olarak en çok mi9 dan memnunum,pil sorunu vardır telefonda yada başka birşey ,tüm mi9 lara sorunu bağlamak doğru olmaz.

Son düzenleme:

chnekn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Cihan
Cihazım
Mi 9 Black
Sistem galiba her geçen gün kullanıma göre kendini optimize ediyor. Şarj performansının giderek arttığını düşünüyorum. Bu yüzden geliştirici seçeneklerindeki miui optimizasyonunu kapatmamanızı tavsiye ederim.

Bugün 4 saatten fazla GPS kullandım, BT ile youtube müzik dinledim, bir sürü fotoğraf çektim, bir kaç dakika video çektim. Mobil veri sürekli etkindi ve GPS ile birlikte kullanıldı. Sonuç 5:30 saat ekran süresi ve bu gün oldukça güneşli bir gündü buda ekranın parlaklığının en yüksekte kullanılmasına neden oldu. %10 şarj var. Bu şarjla 30 dk da chrome kullanırım eder 6 saat ekran süresi.

Son düzenleme:
Üst Alt