Soru Mi9 lite kullananlar

• Konbuyu başlatan a.p
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 59
  • Görüntüleme 6K

a.p

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
12
Evet arkadaşlar mi9 lite alma niyetim var kullanan arkadaşlar artı ve eksileri ile ilgili düşüncelerinizi paylaşırsanız bizde faydalaniriz oyun oynamam kamera ilk tercihimdir kamera mi9t ile aynı performastami mi9t al demeyin arkadaşlar damla çentik li telefon almak istiyorum oyun felanda oynamadigim için ekran sorunu olmayacaktir

Omrbhdr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
İphone 7
Konular
0
merhaba arkadaşlar mi 9 lite almayı düşünüyorum hepsiburada sitesi üzerinden. daha önce alan varsa ürünler evofone garantili mi geliyor ? alacağım satıcı ceptech

Oyla:

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Değerli dostlar mi 6 dan mi 9 Lite ye geçeceğim. Batarya ve performans olarak en iyi rom hangisidir? Şu an bootloder kilidinin açılmasını bekliyorum. Açınca rootlayıp Çin tabanlı rom kurmak istiyorum. Özellikle eu rom düşünüyorum ancak hangi sürüm daha iyi görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Bende mi 6 dan geçtim mi 6 da genelde haftalık eu rom kullandım bazen de pixell experience . root ve adaway ile bu cihazım garantili kilidi açmadım ama reklamlar ile zor oluyor mi9 lite MIUI 11 bence tam olmamış sorunlar var gibi zamanla düzelir umarım reklam işini Opera kullanarak çözmeye çalışıyorum

Oyla:

Emre_yx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Sony Xperia Z5
Meslek
Coğrafya Öğretmeni
Konular
4

merhaba arkadaşlar mi 9 lite almayı düşünüyorum hepsiburada sitesi üzerinden. daha önce alan varsa ürünler evofone garantili mi geliyor ? alacağım satıcı ceptech
Xiaomi Türkiye Garantili yazıyor %99 öyledir oldu ki cihazı aldınız TR garantili olmadğını öğrendiniz arada Hepsiburada gibi kurumsal bir yapı olduğu için her iade alırsınız sıkıntı olmaz. (Daha önce oyuncu ekipman ürününümde böyle bir sıkıntı yaşayıp iade etmiştim)

Oyla:

Srhtozr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
4
Ben bir reklam sorunu yaşamıyorum nazar değmesin :)

Oyla:

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
bu mi 9 globalmi arkadaşlar .. yoksa global rommu atılıyor içine

Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
en son sürüm eu 9.11.21 sürümünü yükledim. android 10 miui 11. temiz kurulumla geçemediğim için sağlıksızdı ama temiz kurulum ile şu an iyi. merak ettiğim ram kullanımı. daha öncede 3.2 gb boş olurdu genelde şu an aynı koşullarda 2.8 gb boş. çokta önemli değil ama sizlerde nasıl sürümü kulalnanlarda ?

Oyla:

uqur1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur Karagöz
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Hocam git face gruplarından al 1600 lira 128ligi 25 50 arasıda imei tamamdir. Trdeki garanti sistemini de biliyoruz.

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Saygıdeğer forumdaşlar,

Mi 9 Lite cihazda, Kamera uygulamasında 'Ağır Çekim' modunda video çekmeye çalıştığınızda ekranda sanki titreme oluyor hissiyatı ile karşılaşan var mı? (Sürüm MIUI 11.3.3.0.PFCEUXM)

Oyla:
Üst Alt