Soru Mi9 lite kullananlar

• Konbuyu başlatan a.p
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 59
  • Görüntüleme 6K

a.p

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
12
Evet arkadaşlar mi9 lite alma niyetim var kullanan arkadaşlar artı ve eksileri ile ilgili düşüncelerinizi paylaşırsanız bizde faydalaniriz oyun oynamam kamera ilk tercihimdir kamera mi9t ile aynı performastami mi9t al demeyin arkadaşlar damla çentik li telefon almak istiyorum oyun felanda oynamadigim için ekran sorunu olmayacaktir

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Gecenin karanligi herahalde ben hic bir sey goremedim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Yok hocam senin attigin resimlerden goremedim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

rigobertsong

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Hocam şu an karanlık odada denedim tam yeniden başlatmak için ekran karardığında sanki düz çizgi şeklinde çok hafif ışığımsı bi şey gözüküyor gibi geldi. Renk değişimi değil de sanki ekran aniden kapandığı için göz yanılması da olabilir sanki emin olamadım.

Oyla:

rigobertsong

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Aynen hocam muhtemelen piksellerin kapanmasıyla ilgili bi şeydir.

Oyla:

rigobertsong

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Şöyle bi düz mantık yürütebilirim, seçtiğiniz seçenekte yukarıdaki pikseller zaten kapatıldığı için telefon kapanırken bi ışık gözükmüyor ama orası aktifken çentiğin etrafındaki pikseller de yandığı için aniden onların kapanmasını farkedebiliyoruz. ( Bilgi değil yorum :D )

Oyla:

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Maşallah ne de güzel konuyu görüp, fikir/bilgi paylaşımında bulundunuz arkadaşlar. Demek ki koskoca forumda 2-3 kişi "Mi 9 Lite" kullanıyormuş. clap~~punch~~ Sizin de bir sorununuz olunca biz görürüz sizi cevap veren arkadaşlar olarak. smirk~~8=)haha--
Değerli forumdaşım bu siteminiz kime, ne yani benim telefonda öyle bir şey farkedemiyorsam gereksiz yere size yanlış bilgi mi vereyim yok şöyle yok böyle diye. Demek ki arkadaşlarımız bunu ya farketmediler ya da çözümü olmadığı için sessiz kaldılar tıpkı benim gibi. Siteminizi yersiz buluyorum.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam, burası bilgi paylaşma/yayma/geliştirme/fikir üretme ortamı. Ben kimseye "Nolur sizde de aynı şey olsun, bizi tatmin edin." demiyorum zaten. Benim anlatmak istediğim şey, bu mesajları OKUYAN birsürü kişi varken, cevap veren pek kimse OLMAYIŞI. Bu bir sorundur/değildir orası farklı bir boyut tabi ki.

Benim yakınmam şudur ki, mesela size bu mesajı yazma gereğini (sizin tabirinizle) benim sitem dolu mesajım değil, forum anlayışı gereği spontan olması gereken HİSSİYAT yazdırmalıydı.

'Gereksiz yorum/konu' için tasvip etmemekle birlikte 'sessiz kalmak' için de uygun bir forum olmadığı inancındayım BURASININ.

Saygılarımla, iyi forumlar. :)

Hocam konuyu bugüne kadar okuyan toplam kişi sayısı 60. Dün 02.46'da bu istekte bulunmuşsunuz. O zamandan bu yana okumuş olan ben dahil toplam 30 kişi var ve bu okuyucuların kullandıkları cihazları aşağıya ekliyorum...
Mi8
Max 2 X 2
Mi6 X 3
Mi9T X2
Mi9
Mi9 Lite X 5
RN7 X 2
A1
Mi9 SE X 2
M6
Mix 2
Mi8 Lite
Redmi 4
General Mobile
Samsung X 3
İPhone

Tamamen cihaz özelinde bir soru ve test talebi olduğunu göz önüne alırsak isteğinizi yerine getirebilecek sadece 5 kişi var. Bu kişilerin de gece saatlerinde aktif olması gerekli ki talebiniz karşılık bulabilsin. Bu kadar spesifik bir talebe ilişkin 3 adet cevap almış olmanız bence yapmış olduğunuz eleştirinin biraz yersiz olduğunu gösteriyor. :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
O zaman bana yorumları silmek düşer sayın yöneticim, sağolun bilgilendirme için. :)
Henüz 9 Lite kullanıcısı arkadaşların okumadıklarını tahmin ediyorum hocam. Yakın zamanda deneyerek bilgi aktarımı sağlayacaklardır tahmin ediyorum :)

Oyla:
Üst Alt