Soru Mi9 Lite Kırılmaz Ekran Önerisi

• Konbuyu başlatan PyhX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Mi9 Lite kullanan arkadaşlar hangi kırılmaz ekranı almalıyım kalite açısından?
Ekranı full kaplayan koruyucular mı yoksa sadece ekranı kaplayan koruyuculardan almalıyım görünüm açısından hangisj daha hoş duruyor ekranın kaba gözükmesini istemem.

hnfakkuss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hanifi
Cihazım
LG G4
Konular
1

Bu iyi midir hocam?
bende bu var ama tam ekran hareketlerini kullanırken rahatsız ediyor tam kaplayan aldım kenarları siyah olduğu için sevemedim sensörünü kapatıyorlardı cihazın ayrıca ekranın bir kısmını da kapatıyorlar. Adam akıllı bir tane koruyucu bulamadık. Bazı kılıflar ekran koruması ile geliyor bazıları normal oluyor. Haliyle bu nano koruyucu ekran koruması olanlarda sıkıntı çıkarmıyor ele takılmıyor ama ekran koruması olmayanlarda sıkıntı. Ayrıca renkleri de bozuyor bu nano arkadaş. Bunaldım artık ekran koruyuculardan ekranı 1000₺ olmasa çıkartıp öyle kullanacam.

Oyla:

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
bende bu var ama tam ekran hareketlerini kullanırken rahatsız ediyor tam kaplayan aldım kenarları siyah olduğu için sevemedim sensörünü kapatıyorlardı cihazın ayrıca ekranın bir kısmını da kapatıyorlar. Adam akıllı bir tane koruyucu bulamadık. Bazı kılıflar ekran koruması ile geliyor bazıları normal oluyor. Haliyle bu nano koruyucu ekran koruması olanlarda sıkıntı çıkarmıyor ele takılmıyor ama ekran koruması olmayanlarda sıkıntı. Ayrıca renkleri de bozuyor bu nano arkadaş. Bunaldım artık ekran koruyuculardan ekranı 1000₺ olmasa çıkartıp öyle kullanacam.
aynen öyle ya

Oyla:

staffan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
XIAOMİ MI9 SE
Konular
0
Şahsen ben 3 aydır koruyucusuz kullanıyorum. düzgün koruyucu yok

Oyla:

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
BlitzPower NanoGlass alabilirsin ben kullanıyorum 4-5 aydır hiçbir sıkıntısı yok kaç kere yere düşürdüm bir yerlere çarptım telefonu sadece ufak tefek çizikler oluştu telefonda koruyucu cam olarak daima Nano Glass en iyisidir hem ekranı tam kapatıyor hem çok kalın durmuyor hem kolay kolay kırılmıyor piyasadaki bütün kırılmaz camları birçok telefon modelinde kullandım

Oyla:

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
BlitzPower NanoGlass alabilirsin ben kullanıyorum 4-5 aydır hiçbir sıkıntısı yok kaç kere yere düşürdüm bir yerlere çarptım telefonu sadece ufak tefek çizikler oluştu telefonda koruyucu cam olarak daima Nano Glass en iyisidir hem ekranı tam kapatıyor hem çok kalın durmuyor hem kolay kolay kırılmıyor piyasadaki bütün kırılmaz camları birçok telefon modelinde kullandım
mi9 lite icin yok

Oyla:
Üst Alt