Soru Mi9 lite IMEI repair sonrası band 20

Latif5334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Galaxy s7
Konular
16
Merhaba,

Şuan kullandığım mi9 se' 'cihazımda IMEI repair işleminden sonra band20 gittiği için internet hızım berbat çözüm bulamadığım için mi9 lite' a geçmeye karar verdim fakat aynı şekilde IMEI repiar sonrası band 20 kaybolur mu diye korkuyorum. Konu hakkında kullananlar var ise yardımınızı rica ederim.

onuroztepir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi mi9se
Meslek
Askeri Personel
Konular
0
Çift hat sıkıntılı bu cihazda tek hat yaptırmak gerekli
hocam bende çift hat imei repair yaptım band20 gitti şimdi tek sim çevirdim fakat band20 gelmedi orjinal qcn ile denedim fakat olmadı bana orjinal qcn ve efs dosyası var mı acaba sizde? nasıl yaparım yardımcı olur musunuz?

Oyla:

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Cihazı aldığım yer her iki sime yapmış aynı durum var. Nasıl düzeltilebilir var mı bilen?

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
İmei konusunda elim yatkın biraz..çift imei de cihaz performans vermiyor şebeke bağlamında h+ ya düşüyor takılıyor vs..
Tek imei daha iyi ama bu seferde sd kart kullanılmıyor..
Şu aparat işe yarar mı acaba ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
İmei konusunda elim yatkın biraz..çift imei de cihaz performans vermiyor şebeke bağlamında h+ ya düşüyor takılıyor vs..
Tek imei daha iyi ama bu seferde sd kart kullanılmıyor..
Şu aparat işe yarar mı acaba ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bunu telegrama atan sen miydin hocam : ) sd kart neden gitti ? ben cc9 çift sim kart eklenmiş ama kullanmıyrum. bende band 20 olmadığından zaten ümidim yok uraşmıyorum açıkçası. ama sd kartın gitmesi ilginç olmuş. aparatın linki nedir ?

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
bunu telegrama atan sen miydin hocam : ) sd kart neden gitti ? ben cc9 çift sim kart eklenmiş ama kullanmıyrum. bende band 20 olmadığından zaten ümidim yok uraşmıyorum açıkçası. ama sd kartın gitmesi ilginç olmuş. aparatın linki nedir ?
#Aliexpress US $0.60 30%OFF | Yeni DIY Pratik Evrensel TF Hibrid Sim Yuvası Çift SIM Genişletici Kart Adaptörü Mikro SD Genişletici Nano Cato Android Telefon
Link bu hocam suan sd kart gitmedi.fakat bu cihaza çift imei yazımı iyi gelmiyor muhtemelen cc9 içinde aynıdır.evet band 20 gidiyor ama şebekede bozuluyor.donma kasma arada h+ düşer, h+ dan kurtulamama vs hatalar veriyor..
Bu aparatla sd kart kullanılıyorsa tek sim daha stabil sebeke daha denemedim ama öyle olacağını ümit ediyorum.muhtemelen şarjda düzelecektir tek simde..

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Mevcut çift sim yazılan imei qxn sinden tek sime düşürseniz cihaz yine hatalar verir.çünkü o qcn bozuldu artık..
Oynanmamıs ya orjinal qcn niz yada başka cihazın oynanmamıs qcn sini bulup tekrar repair yapmanız lazım..
Tek hat ve yukarda paylaştığım aparatla sd kartta kullanılıyor (kullanan var teyit ettim) maceraya gerek yok çift imei cihazı bozuyor.
Bu arada eu rom 11.03 vers kurdum şarjı su gibi içerken %50 de 2.5 saat ekran verdi.global aee rom 11.03 kurdum onun şarjı daha iyi.
Bu cihaza yada çift imeiden dolayı eu rom da iyi gelmiyor...

Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
#Aliexpress US $0.60 30%OFF | Yeni DIY Pratik Evrensel TF Hibrid Sim Yuvası Çift SIM Genişletici Kart Adaptörü Mikro SD Genişletici Nano Cato Android Telefon
Link bu hocam suan sd kart gitmedi.fakat bu cihaza çift imei yazımı iyi gelmiyor muhtemelen cc9 içinde aynıdır.evet band 20 gidiyor ama şebekede bozuluyor.donma kasma arada h+ düşer, h+ dan kurtulamama vs hatalar veriyor..
Bu aparatla sd kart kullanılıyorsa tek sim daha stabil sebeke daha denemedim ama öyle olacağını ümit ediyorum.muhtemelen şarjda düzelecektir tek simde..

hocam aldığımdan bu yana çift imei atılmış durumda. vodafoneden dir band 20 yoktur diye düşündüm ama belkide çift imei atıldı diyedir. pek kurcalama taraftarı da değilim açıkçası. bazen hat gidiyor hiç yerimi değiştirmeden uçak moduna alıp kapatıyorum uçak moduna düzeliyor. değişik ama ben alıştım.

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41