Yardım mi9 lite çift imei atılınca band 20 gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsyn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Merhaba imei kayıt işlemi olmadan önce hiç bir sorun yoktu her yarde 4,5g cekiyordu.
Uzaktan bağlantı ile çift imei kayıt yapıldı. Sonrasında telefon hep H ve H+ da kaldı. arada sırada 4,5g görüyor o zaman da telefon hiç çekmiyor.
2 telefon yan yana bir tanesi not6 pro tr kayıtlı band20 full 4,5g cekıyor
benım telefon mi9 lite band1 H+ yani 3g cekiyor. iki hatta TURKCELL
Bu konuda yardım edebilecek varmı?

Ekli dosyalar

• note6 pro tr kayıt.jpg
    note6 pro tr kayıt.jpg
    165,9 KB · Görüntüleme: 191
  • mi9 lite imei kayıt.jpg
    mi9 lite imei kayıt.jpg
    215 KB · Görüntüleme: 189

emreagacli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
0
Ben de bunu merak ediyorum. Tek hat kullanınca sorun olmuyorsa sipariş geçecem.
Bugün cihaza önce qfil ile akabinde qpst ile tek hat editlediğim qcn yi yükledim ve bant kaybı olmadan sorunsuzca tek hat imei kaydettim. Tek hat kullanmak sorun değilse alabilirsin.

Oyla:

Fevkelade1i

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Bugün cihaza önce qfil ile akabinde qpst ile tek hat editlediğim qcn yi yükledim ve bant kaybı olmadan sorunsuzca tek hat imei kaydettim. Tek hat kullanmak sorun değilse alabilirsin.

Sipariş ettim hocam. Tek hat kullanacağım ben, çift hatla işim olmaz. Umarım pişman olmayız telefondan.

Oyla:

19077

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Note 4
Konular
0
Mi 9 lite alıp imei atmadan bl kilidi açılana kadar 1 hafta sorunsuz kullandım daha önce kullandığım redmi note4 sd telefondaki gibi evdeyken 4g full çekiyordu 1 hafta sonra uzaktan imei atıldı ve imei atılırken band 20 gitmesin tek imei atın dedim karşıdaki şahıs bana tek imei de atsak çift imei de atsak band 20 şans işi belli olmuyor dedi çift imei attı o günden sonra telefon doğru düzgün çekmez oldu durumu anlattım tek imei ye düşürelim deyip uzaktan sim 2 ye tek imei attı fakat değişen birşey olmadı halen daha yelefon az çekiyor eskiden evde full çeken 4g yanyana 2 telefon biri mi8 se biri benim mi 9 lite 8se full 4g mi 9 lite full H plus 4g yok ne yapmam lazım acaba signal guru uygulamasında gözükenler bunlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-19-23-20-24-367_com.qtrun.QuickTest.jpg
    Screenshot_2020-01-19-23-20-24-367_com.qtrun.QuickTest.jpg
    302,8 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2020-01-19-23-20-45-670_com.qtrun.QuickTest.jpg
    Screenshot_2020-01-19-23-20-45-670_com.qtrun.QuickTest.jpg
    281,7 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2020-01-19-23-20-35-755_com.qtrun.QuickTest.jpg
    Screenshot_2020-01-19-23-20-35-755_com.qtrun.QuickTest.jpg
    285,1 KB · Görüntüleme: 54
Oyla:

emreagacli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
0
Mi 9 lite alıp imei atmadan bl kilidi açılana kadar 1 hafta sorunsuz kullandım daha önce kullandığım redmi note4 sd telefondaki gibi evdeyken 4g full çekiyordu 1 hafta sonra uzaktan imei atıldı ve imei atılırken band 20 gitmesin tek imei atın dedim karşıdaki şahıs bana tek imei de atsak çift imei de atsak band 20 şans işi belli olmuyor dedi çift imei attı o günden sonra telefon doğru düzgün çekmez oldu durumu anlattım tek imei ye düşürelim deyip uzaktan sim 2 ye tek imei attı fakat değişen birşey olmadı halen daha yelefon az çekiyor eskiden evde full çeken 4g yanyana 2 telefon biri mi8 se biri benim mi 9 lite 8se full 4g mi 9 lite full H plus 4g yok ne yapmam lazım acaba signal guru uygulamasında gözükenler bunlar
İmei yi atan arkadaş bilmediği için sallamış şans işi diye, yukarıda da yazdığım gibi tek sim'e imei atarken önce qfil ile peşinden qpst ile qcn yedeğini restore ederse sorunsuz bir şekilde 2. sime bant kaybetmeden imei atılıyor. (Ben jjaqcnbuilder ile editledim QCN'yi.)

Oyla:

19077

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Note 4
Konular
0
İmei yi atan arkadaş bilmediği için sallamış şans işi diye, yukarıda da yazdığım gibi tek sim'e imei atarken önce qfil ile peşinden qpst ile qcn yedeğini restore ederse sorunsuz bir şekilde 2. sime bant kaybetmeden imei atılıyor. (Ben jjaqcnbuilder ile editledim QCN'yi.)
Peki mevcut şu durumunda telefonun ben tarif ettiğinizi yapsam qcn alsam sonra qfil ile peşinden qpst ile mevcut imei yi yazıp tekrarfan rrstore etsem düzelir mi

Oyla:

emreagacli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
0
Peki mevcut şu durumunda telefonun ben tarif ettiğinizi yapsam qcn alsam sonra qfil ile peşinden qpst ile mevcut imei yi yazıp tekrarfan rrstore etsem düzelir mi
Orjinal qcn yedeğin duruyorsa onun üzerinden çalışma yap mevcut üzerinden yapılabilirmi bilmiyorum denemen lazım.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt