Mod Mi9 Gpu&Vulkan sürücüleri Güncelleme [module]

bob_marley_232

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
8
Bunun olması imkansız hocam rom eski mi andorid 11 ile bu surumden ileri sürüme güncellenecek zaten o zaman mecbur kullanacaksınız :) :)
Pubg oynuyorum aksine dahada iyi performans almaya başladım cihazınız andorid 10 ise geliştirici seçeneklerinden oyun sürücüsünü bulup cod u varsayılan yerine oyun surucusu olarak ayarlarsanız daha iyi verim alırsınız

Miui12 kullaniyorum

beaufort3461

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
mi 9
Meslek
elektrik muhendisi
Konular
4
Magisk yuklemeden islemi gerceklestirebilir miyiz?

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Yeni sürüm konuya eklenmiştir

ucuncumevki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
0
Hocam K20 Pro'da yükledim. Magisk üzerinden. Boot'ta kaldı. Ne yapmam lazım? Yedek de almadım. açılmıyor telefon. Yardımcı olur musunuz? Recovery açabiliyorum. Tekrar Magisk kurulumu yapsam olur mu? Anlamadım. Yardımcı olur musunuz?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam K20 Pro'da yükledim. Magisk üzerinden. Boot'ta kaldı. Ne yapmam lazım? Yedek de almadım. açılmıyor telefon. Yardımcı olur musunuz? Recovery açabiliyorum. Tekrar Magisk kurulumu yapsam olur mu? Anlamadım. Yardımcı olur musunuz?

Yada twrp ekranından gelişmiş/dosya yöneticisi/data/ADB/magisk modules kasöründen de silebilirsiniz.

ucuncumevki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
0

Yada twrp ekranından gelişmiş/dosya yöneticisi/data/ADB/magisk modules kasöründen de silebilirsiniz.

Hocam çok teşekkür ederim, anlık bir kalp çarpıntısı sonrası ben de benzer bir konudan yine son yazdığınız "yada twrp ekranından gelişmiş/dosya yöneticisi/data/ADB/magisk modules kasöründen de silebilirsiniz." yöntemi ile çözdüm sorunu.

Yine de neden driver güncellemesi yapamadığımı anlamadım. Güncellemek istiyorum aslında sürücüleri.

Cihazım K20 Pro. Miumix 20.4.9 special edition ROM kullanıyorum. Kernel de rom'la gelen stok kernel. Neden olmadı anlamadım.

Bizz4ever

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
7
MIUI romlar için GPU sürücüleri -MİUİ 12 sorunsuz
MAGİSK MODULE, GPU sürücülerinizi en son sürüme güncelleyin, v415 ---> v454. V464
cihazlar: sm8150 işlemci= K20 pro (Mi9tpro){raphael, raphaelin,raphaels), Mi9(cepheus)

MIUI 12'deki bazı gecikmeleri düzeltebilir
ANDROİD 9,10,11 çalışıyor..
(Çinli geliştirici tarafından yapılmış olan sorunsuz kamera hata vermez) vulkan içindedir.
-------- --------
-------- -------- eskisinin üzerine sorunsuz çalışır. GPU driver 464 For Adreno 640 (Date:03/14/20)

android 11 developer Preview 4 (DP4) içinden alınan son gpu vulkan sürücüleri guncellemesi
Bilmeyen arkadaslar için Bu nedir diye sorarsanız Örneğin Bilgisayarın ekran kartına gelen yeni bir güncelleme gibi düşünün.
kurulum rootlu cihazlar içindir magiskten modul yükleyerek güncellenmis oluyor. Rom değişiminde magisk ve moduller silinecegi için tekrar kurmamız gerekiyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gordugunuz üzere Ekim ayindan Şubat 13 tarihe güncellenmis bulunmakta sisteme herhangi bi zarari yok aksine daha akıcı gibi hissediyorsunuz şarja zararı yok yararı var

antutu sonucuna ters bir zarari yoktur romlar güncel olsun sorun yaşatmaz kernel kullanan arkadaşlar için takılma vs olursa kaldırmanız tavsiye edilir.
V464 kurunca kamera çalışmıyor

Üst Alt