Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Burdaki bilgilerle telefoncuya gitmeden hiç birşeyde bilmeden bootloader kilidini açtım ve global rom yükledim telefon enfes teşekkür etmek istedim cantara hocam emeğinize sağlık
Rica ederim hocam, geçmiş olsun :)

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
cantara hocam forumdaki eski mi flash ile sureyi kisaltma konusundaki uygulama ile denedim. 168 saat verdi 1 hafta yani. Sorum su 99% bar doldukdan sonra saati verdi ve ekranda unlock again yaziliydi. Ben okuduguma gore tekrar denersem sure uzaniyormus. o yuzden X vurup pencereyi kapadim ve telefonu actim. Buraya kadar her seyi dogru yaptimmi hocam ? ve ne kadar sure kaldigini nerden oyrene bilirim ?

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
cantara hocam forumdaki eski mi flash ile sureyi kisaltma konusundaki uygulama ile denedim. 168 saat verdi 1 hafta yani. Sorum su 99% bar doldukdan sonra saati verdi ve ekranda unlock again yaziliydi. Ben okuduguma gore tekrar denersem sure uzaniyormus. o yuzden X vurup pencereyi kapadim ve telefonu actim. Buraya kadar her seyi dogru yaptimmi hocam ? ve ne kadar sure kaldigini nerden oyrene bilirim ?

Sürenin uzaması, hesaptan çıkış yapılırsa veya rom atilirsa, sifirlanirsa süreyi baştan başlatıyor. Onun disinda ayni sekilde arada bir deneyip kac saat kaldığını öğrenebilirsiniz.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Sürenin uzaması, hesaptan çıkış yapılırsa veya rom atilirsa, sifirlanirsa süreyi baştan başlatıyor. Onun disinda ayni sekilde arada bir deneyip kac saat kaldığını öğrenebilirsiniz.
Hocam peki dogru cikis yaptim mi uygulamadan ? Sureyi gosterdi unlock again vardi sadece. Ben de tum pencereyi kapatdim x vurarak. Yani bi okay finish tamam la sonra gelicem buttonu felan yoktu

Sent from my MI 9 using Tapatalk

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Hocam peki dogru cikis yaptim mi uygulamadan ? Sureyi gosterdi unlock again vardi sadece. Ben de tum pencereyi kapatdim x vurarak. Yani bi okay finish tamam la sonra gelicem buttonu felan yoktu

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Unlock again deseniz bile sure tamamlanmadigi icin yine aynı süreyi gösterecektir.

Sefa Varol 81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Merhaba hocam video için teşekkürler MI 8 cihazımda da videonuzdaki işlemleri yaptım ve bana süre falan vermedi direk sizinki gibi uyarı verdi ben şimdi telefonu açacağım ve yedek alıp unlock yapacağım sorun olmaz değil mi ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba hocam video için teşekkürler MI 8 cihazımda da videonuzdaki işlemleri yaptım ve bana süre falan vermedi direk sizinki gibi uyarı verdi ben şimdi telefonu açacağım ve yedek alıp unlock yapacağım sorun olmaz değil mi ?
Işlemi yaparsa zaten maksat hasıl olacak. Yapmazsa bir kaybınız da yok. Uyarılar önemli. O uyarılara göre hareket edeceksiniz.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
şu an herhalde sistemsel bi hatadan dolayı kilit açılmıyor. mi unlock sitesine giriş yapılmıyor

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
an itibari ile unlock uygulamasını indiremiyorum.sanırım sorun var "http error 400" hatasını alıyorum.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular