Yardım Mi9 ahize sesi

Sbay18

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sefa Başar
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
10
Selam arkadaşlar. Mi9 telefonumun telefon görüşmesi esnasında karşı taraftaki kişi konuştuğu an acayip bir titreme yaptığını farkettim. Ses dağılıyor sanki böyle sadece ahizeden çıkmıyor. Telefonun arka kısmındaki parmaklarimla kişi konuştuğu an titremeyi rahat şekilde hissedebiliyorum. Acaba bu sorun sadece bende mi var yoksa herkeste de var mı?

bulentevcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bulent
Cihazım
mi6
Konular
0
NORMAL BİR DURUM HERKESDE VAR,ses kanalı var hoparlör daha alt kısımda yankılamayla kulaklık kısmına geliyor buda bir titreşime sebep oluyor,sorun değil yani.

Oyla:

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Selam arkadaşlar. Mi9 telefonumun telefon görüşmesi esnasında karşı taraftaki kişi konuştuğu an acayip bir titreme yaptığını farkettim. Ses dağılıyor sanki böyle sadece ahizeden çıkmıyor. Telefonun arka kısmındaki parmaklarimla kişi konuştuğu an titremeyi rahat şekilde hissedebiliyorum. Acaba bu sorun sadece bende mi var yoksa herkeste de var mı?
bendede aynısı oluyor senın msj gorene kadar acaba sıkıntımı var dıyordum demekkı herkesde var pekı sana bırsey sorcam kardesım senınde bazen karsı tarafın sesı az geldıgı oluyormu bı kac sanıye ama sonra duzelıyor

Oyla:

morbaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
6
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
evet mı 9 lıte bendede aynı boguk yankılı beş para etmez bır ses. cogu zaman karındakının ne dedgını anlayamıyorusn. sankı herkes grıp olmus gıbı ses. bukadar kalıtesız olamaz. ve bu durumdan kımse sıkayetcı degıl.

Oyla:

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
evet mı 9 lıte bendede aynı boguk yankılı beş para etmez bır ses. cogu zaman karındakının ne dedgını anlayamıyorusn. sankı herkes grıp olmus gıbı ses. bukadar kalıtesız olamaz. ve bu durumdan kımse sıkayetcı degıl.
Mi 9 kullanıyorum biriyle konusurken bazen ses az bazen cok bazen titresimli ve boğuk bazen aşırı tiz sekilde geliyor. Uzun süre biriyle konusmak iskence oluyor. Bu ses konusunda xiaomi sınıfta kaldı. Enteresan bir durum kimse de şikayetçi degil. Boyle bir sorun ve çözümü ile ilgili bir konu da bulamadım

Oyla:
Üst Alt