Yardım Mi9 8/128 Cihazıma TWRP Kurulumu.

Taner__06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ÜRÜN
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Fırıncı
Konular
6
Cihazıma Forumda paylaşılan Global Stabil MiUi 11 sürümünü kurdum TWRP kayboldu Mi Recovery Açılıyor. TWRP'den Eu Romuna geçmek istiyorum Yardım Edin.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bilgisayara cihazı bağladığında cihazı USB cihazlar gibi görerek cihaz içine girebiliyor musun?
Cihazı acar iken güç ve ses+ tuşlarına birlikte basarak açıyorsunuz mu?

Oyla:

Taner__06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ÜRÜN
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Fırıncı
Konular
6
Bilgisayara cihazı bağladığında cihazı USB cihazlar gibi görerek cihaz içine girebiliyor musun?
Hocam TWRP'yi kurdum Format Data ve Wipeleri sildim Rom Tamamen silindi sonra tekrar taktım pc Rom atayım diye bu sefer twrp başlamıyor twrpyi tekrar başarıyla yazıyor ama ses açma ve güç düğmesine basıyorum tekrar fastboota atıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ve Şuan fastboot modunda bilgisayarıma gelmiyor cihaza giremiyorum. Twrp başlamıyor sürekli fastboot ekranındayım.

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Hocam Ben format data yapıp yeni rom atıcaktım twrpde gitti fastboot ekranında kalıyorum ne yapmalıyım_?
Format data yaptıktan sonra yeniden başlattan recovery modda başlatmanız lazım. Bu işlemi yapmadıysanız yazılımı yükleyemezsiniz.
Twrp tekrar yükleyin gelişmiş temizlemeden dalvik-önbellek-sistem-veri işaretleyip temizleyin. geri gelip veriyi biçimlendir ya da format data yes yapın.
Yeniden başlattan recovery modda başlatın.
Bağla seçeneğinden mtp etkinleştirip bilgisayara bağlayın ve romu twrp klasörü içine atın bilgisayardan ayırıp yükle seçeneğinden twrp içindeki romu gösterip yükleyin.

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam once wipe yapıp sonra romu atacaktınız.Şu an eve çıkıyorum, eve varınca tekrar bakmaya çalışırım.TWRP yi yeniden kurmayı deneyin siz bu arada.

Oyla:

Taner__06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ÜRÜN
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Fırıncı
Konular
6
Format data yaptıktan sonra yeniden başlattan recovery modda başlatmanız lazım. Bu işlemi yapmadıysanız yazılımı yükleyemezsiniz.
Twrp tekrar yükleyin gelişmiş temizlemeden dalvik-önbellek-sistem-veri işaretleyip temizleyin. geri gelip veriyi biçimlendir ya da format data yes yapın.
Bağla seçeneğinden mtp etkinleştirip bilgisayara bağlayın ve romu twrp klasörü içine atın bilgisayardan ayırıp yükle seçeneğinden twrp içindeki romu gösterip yükleyin.
Hocam dediğini yapıyorum telefondaki şuan rom gitti twrp yazıyorum ama ne yaparsam yapayım fastbootta başlıyor.

Bilgisayardan TWRP başarıyla yazıldı diyor telefonunuz yeniden başlatılıyor diyor ve yine fastboota atıyor.

Hocam once wipe yapıp sonra romu atacaktınız.Şu an eve çıkıyorum, eve varınca tekrar bakmaya çalışırım.TWRP yi yeniden kurmayı deneyin siz bu arada.
Birde ben yeniden başlatta recovery seçmeden direk başlattım. ve ne yaparsam yapayım fastboota atıyor.

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Hocam dediğini yapıyorum telefondaki şuan rom gitti twrp yazıyorum ama ne yaparsam yapayım fastbootta başlıyor.

Bilgisayardan TWRP başarıyla yazıldı diyor telefonunuz yeniden başlatılıyor diyor ve yine fastboota atıyor.
Hocam mi flash ile clean all işaretleyerek global rom kurun ve en baştan işlemlere başlayın başka türlü açamazsınız cihazı gibi görünüyor şuan

Oyla:

Taner__06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ÜRÜN
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Fırıncı
Konular
6
Hocam mi flash clean all işaretleyerek ile global rom kurun ve en baştan işlemlere başlayın başka türlü açamazsınız cihazı gibi görünüyor şuan
Hiç bir bilgim yok nasıl kurulacagına dair bana yardımcı olabilirmisin?

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Hiç bir bilgim yok nasıl kurulacagına dair bana yardımcı olabilirmisin?

bu konuya bakın hocam bu iki dosyayı indirin

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Fastboot indirme bağlantısı;

Oyla:

Taner__06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner ÜRÜN
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Fırıncı
Konular
6
bu konuya bakın hocam bu iki dosyayı indirin

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Fastboot indirme bağlantısı;

ben mi flash hiç kullanmadım bana pc bağlanıp yardımcı olabilirmisiniz? ben 32 bit pcdeyim şuan.

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
ben mi flash hiç kullanmadım bana pc bağlanıp yardımcı olabilirmisiniz? ben 32 bit pcdeyim şuan.
Hocam dışardayım 32 bit ile zor. başka bir program önericem size. Bu konuya bakın

Oyla:
Üst Alt