Soru Mİ9 2022'de Alınır mı?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Açıkcası temiz bir cihaz buldum fakat ekranı yakın zamanda değişmiş ve orijinal olduğunu iddia ediyor yan sanayi ekranlarda parmak izi çalışıyor mu
Cihazlar aynı değil ama bende mi note 10 lite var ekranını değiştirdik parmak izi çalışıyor sorun yok.

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
hocam garanti harici ekranı degişip de orjinalin tadını veren bir ekran hiç görmedim duymadım kendim de degiştiriyorum sıfır amoled i piyasadan almak yerine yanıksız çiziksiz 2 ci el çıkma ekran takarım daha iyi
Öyle tabiki de fakat her kullanıcı da pek bilinçli değil bu konularda.
Cihazlar aynı değil ama bende mi note 10 lite var ekranını değiştirdik parmak izi çalışıyor sorun yok.
Hocam senden bir ricam olacak çekirdek sürümüne 5 defa tıklayınca açılan donanım test menüsünden ekran paneli ne olarak gözüküyor ekran görüntüsü atabilir misin. Ekranın yetkili serviste mi değişmişti?

Xrosen22

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 9
Konular
14
Arkadaşlar merhabalar 2.el mi9 almayı düşünüyorum sizce alınır mı herhangi bir kronik sorunu var mıdır? Önceden note 6 pro kullanıyordum emmc sorununundan dolayı sattım mi 9 içinde var mıdır böyle bir durum.
Geçen hafta 3kya ikinci el Almanya cihazı mi 9 aldım 64gb valla süper birşey oyunlar gayet akıcı cihaz çok stabil geldi bana kalırsa al derim ama yinede sen bilirsin ve sorucagin birşey varsa sorabilirsin

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Geçen hafta 3kya ikinci el Almanya cihazı mi 9 aldım 64gb valla süper birşey oyunlar gayet akıcı cihaz çok stabil geldi bana kalırsa al derim ama yinede sen bilirsin ve sorucagin birşey varsa sorabilirsin
Pil nasıl hocam ortalama kac saat ekran süresi alıyorsun

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Öyle tabiki de fakat her kullanıcı da pek bilinçli değil bu konularda.

Hocam senden bir ricam olacak çekirdek sürümüne 5 defa tıklayınca açılan donanım test menüsünden ekran paneli ne olarak gözüküyor ekran görüntüsü atabilir misin. Ekranın yetkili serviste mi değişmişti?
Baktım ama yazmıyor bazı modellerde miui son sürümlerde görünmüyormuş.

CheckVizor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
Mi4
Konular
0
Kaç liraya anlaştın ki? Belki aynı paraya daha performanslı telefon vardır?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Cihaz çıktığı zamanın en iyilerinden. İlk çıktığı aylarda satın almıştım. stabilite, performans, kamera, ses halen yerinde. Tek sıkıntı diğer arkadaşlarında belirttiği gibi batarya sorunu. Bu cihaz için bir tasarım hatası, olması gerekenden çok daha küçük bir batarya ya sahip. Birde üstüne ikinci el bir cihaz olursa siz hesap edin. Ancak onun haricinde güncel modellerin yanında büyük bir eksiklik hissetmezsiniz.

Ekran konusunda ise bu cihazda amoled yanığı olabileceğine inanmıyorum. Uzun süre işim gereği en yüksek parlaklıkta ve sık sık güneş modunda kullandım. Ekranda herhangi bir sorun yok.

Ek olarak; Zaman zaman bende değiştirmek istiyorum, durumumda var ancak henüz bu modelden öyle büyük bir sıçrama yapacak yeni bir model bulamadım kendi kriterlerime göre. Zaman zaman Mi 10 ultra, Mi 11 ultra düşündüm ancak halen beklemedeyim bakalım.

Son düzenleme:

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Kaç liraya anlaştın ki? Belki aynı paraya daha performanslı telefon vardır?
3300TL
Cihaz çıktığı zamanın en iyilerinden. İlk çıktığı aylarda satın almıştım. stabilite, performans, kamera, ses halen yerinde. Tek sıkıntı diğer arkadaşlarında belirttiği gibi batarya sorunu. Bu cihaz için bir tasarım hatası, olması gerekenden çok daha küçük bir batarya ya sahip. Birde üstüne ikinci el bir cihaz olursa siz hesap edin. Ancak onun haricinde güncel modellerin yanında büyük bir eksiklik hissetmezsiniz.

Ekran konusunda ise bu cihazda amoled yanığı olabileceğine inanmıyorum. Uzun süre işim gereği en yüksek parlaklıkta ve sık sık güneş modunda kullandım. Ekranda herhangi bir sorun yok.

Ek olarak; Zaman zaman bende değiştirmek istiyorum, durumumda var ancak henüz bu modelden öyle büyük bir sıçrama yapacak yeni bir model bulamadım kendi kriterlerime göre. Zaman zaman Mi 10 ultra, Mi 11 ultra düşündüm ancak halen beklemedeyim bakalım.
Şuanlık garanti olaylarından dolayı vazgeçtim gibi garantili cihaz arıyorum bende.

Xrosen22

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 9
Konular
14
Pil nasıl hocam ortalama kac saat ekran süresi alıyorsun
Bende 4 saat falan dediğim gibi cihazı bende 3000 TL'ye satın aldım kutusu sarjiyla birlikte daha öncesinde p smart 2019 kullanıyordum almak ve almamak arasında çok gidip geldim tek sebebi bende güncelleme almamasiydi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende 4 saat falan dediğim gibi cihazı bende 3000 TL'ye satın aldım kutusu sarjiyla birlikte daha öncesinde p smart 2019 kullanıyordum almak ve almamak arasında çok gidip geldim tek sebebi bende güncelleme almamasiydi
Ayrıca 30 dakikada %50 dolum zaten yapıyor yani bana her türlü yetiyor

Son düzenleme:

Rikidousannin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Merhabalar, parasina göre gerçekten güzel cihaz. Fakat benim şöyle bir sıkıntım oldu. 3 yili dolduktan sonra telefon komple kapandı. Tamir gördü 1 gün dayandı yine gitti. Başka tamirciye verdim yapilacak işlemin daha başka sıkıntılar çıkaracağını söyledi ve tamiri bıraktı. Içinde çok önemli olmasa da eşimle fotoğraflarım var bunları kurtarmanin yolunu arıyorum şuan. 2.el elektronik cihazin parça ömrüne çok güvenmiyorum o yüzden dikkat etmeni tavsiye edebilirim. Iyi forumlar

Üst Alt