Soru Mİ9 2022'de Alınır mı?

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Arkadaşlar merhabalar 2.el mi9 almayı düşünüyorum sizce alınır mı herhangi bir kronik sorunu var mıdır? Önceden note 6 pro kullanıyordum emmc sorununundan dolayı sattım mi 9 içinde var mıdır böyle bir durum.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
2019 model bir telefonu en az 3 yıl kullanmış biri 3300 mah pilin yemiş bitirmiştir pilin durumu çok önemli birde cihazın amoled ekran oldugunu düşünürsek ekran yanıklarını da kontrol etmenizi tavsiye ederim

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Ekranda yanik iz vs iyice kontrol edin, beyaz ekranda ve füme gri ekranlarda iyice bakin ekran işigini kisiklara alin izler o renklerde belli olabiliyor. Pili muhtemelen bitiktir bataryasini değişirsiniz, tamirsiz sokulmemiş olmasina dikkat edin. Kamerasi ve performansi iyidir alinir. (2 sene kullandim üzmez)

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
2019 model bir telefonu en az 3 yıl kullanmış biri 3300 mah pilin yemiş bitirmiştir pilin durumu çok önemli birde cihazın amoled ekran oldugunu düşünürsek ekran yanıklarını da kontrol etmenizi tavsiye ederim
pil evet bitikdir durumuna göre deji alırım büyük ihtimalle.
Ekranda yanik iz vs iyice kontrol edin, beyaz ekranda ve füme gri ekranlarda iyice bakin ekran işigini kisiklara alin izler o renklerde belli olabiliyor. Pili muhtemelen bitiktir bataryasini değişirsiniz, tamirsiz sokulmemiş olmasina dikkat edin. Kamerasi ve performansi iyidir alinir. (2 sene kullandim üzmez)
Ekran işi için şöyle cihazı dolap üzerinden alacağım ekran yanıkları için fotoğraf isterim duruma göre iade de ederim.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Telefonun once ki kullanicidan kalan herhangi bir sorunu yoksa alınır genel anlamda iyi bir telefon. Öyle zaten ben her seyin en yenisini kullanırım diyenlerden değilseniz birakin mi 9'u Mi 8'in bile daha birkaç yili var

Bende Mi 9T var, beni hiçbir anlamda yari yolda birakmadi. Mi 9 hayli hayli birakmaz.

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Telefonun once ki kullanicidan kalan herhangi bir sorunu yoksa alınır genel anlamda iyi bir telefon. Öyle zaten ben her seyin en yenisini kullanırım diyenlerden değilseniz birakin mi 9'u Mi 8'in bile daha birkaç yili var

Bende Mi 9T var, beni hiçbir anlamda yari yolda birakmadi. Mi 9 hayli hayli birakmaz.
Açıkcası temiz bir cihaz buldum fakat ekranı yakın zamanda değişmiş ve orijinal olduğunu iddia ediyor yan sanayi ekranlarda parmak izi çalışıyor mu

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Açıkcası temiz bir cihaz buldum fakat ekranı yakın zamanda değişmiş ve orijinal olduğunu iddia ediyor yan sanayi ekranlarda parmak izi çalışıyor mu
Ekranın kalitesine gore degisir hocam, çalışabilir.

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Ekranın kalitesine gore degisir hocam, çalışabilir.
Anladım peki ayarlardan ekran panelinin yazdığı donanım test ekranında yan sanayi ekran bilgisi olarak ne gözükür önceden karsılastınız mı?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Anladım peki ayarlardan ekran panelinin yazdığı donanım test ekranında yan sanayi ekran bilgisi olarak ne gözükür önceden karsılastınız mı?
Bir bilgim yok hocam o konuda.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam garanti harici ekranı degişip de orjinalin tadını veren bir ekran hiç görmedim duymadım kendim de degiştiriyorum sıfır amoled i piyasadan almak yerine yanıksız çiziksiz 2 ci el çıkma ekran takarım daha iyi

Üst Alt