Çözüldü Mi8se mobilverideyken bildirim sorunu

Salla01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagri
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
8
Arkadaslar 10.2.2 stabil var daha oncesinde betadaydim stabile gecince duzelir belki diye wifideyken sorun yok butun bildirimler aninda geliyor ama mobildeyken uygulamaya 10dk girmeyim bildirimler uygulamayi acinca geliyor WhatsApp Instagram Facebook YouTube ve diger uygulamalar . Simdi ayarlardan yapacaksin diceksiniz yaklasik 2 haftadir bunu araştırıyorum yapilacak ayarlarin hepsini yaptim izinler otomatik baslatma uygulama ayarlarindaki izinler hersey aktif kisitlamalar kapali ama bir turlu duzelmedi.twrp ile sifirladim tekrar kurdum herseyi gene ayni. Farkli bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi .

Salla01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagri
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Surum degistirdim gene aynı duzelmedi mobilde bildirimler uygulamaya girmeyince gelmiyor . Cozum uretemiyorum artik

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Eu beta 9.5.16 veya modem dosyası düzenlenmiş 9.6.5 versiyonu kurabilirsiniz
Surum degistirdim gene aynı duzelmedi mobilde bildirimler uygulamaya girmeyince gelmiyor . Cozum uretemiyorum artik
Bende aynı sorunu wifi de yaşıyordum. Denemediğim rom, denemediğim ayar vs. kalmadı en son sorunun modemden kaynaklı olduğunu öğrendim daha doğrusu modem kaynaklı da değil ama miui benim tenda marka modemimi desteklemiyor ve cihaz 10dk kapalı kalınca bildirimler gelmiyordu. Zyxel marka modeme bağlanınca sorun çözüldü tabi çözüldü ama bu sorun yüzünden kendi modemime bağlanmıyorum. Tamamen xiaomi ve miui arayüzününden kaynaklanan bir problem.

Salla01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagri
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı sorunu wifi de yaşıyordum. Denemediğim rom, denemediğim ayar vs. kalmadı en son sorunun modemden kaynaklı olduğunu öğrendim daha doğrusu modem kaynaklı da değil ama miui benim tenda marka modemimi desteklemiyor ve cihaz 10dk kapalı kalınca bildirimler gelmiyordu. Zyxel marka modeme bağlanınca sorun çözüldü tabi çözüldü ama bu sorun yüzünden kendi modemime bağlanmıyorum. Tamamen xiaomi ve miui arayüzününden kaynaklanan bir problem.
İyi kotu cozmeyi basarmissin ben ne yapacagimi düşünüyorum valla

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
İyi kotu cozmeyi basarmissin ben ne yapacagimi düşünüyorum valla
Mobil veri de genelde bildirim sorunu olmaz. Uyku modunda mobil veriyi kapat şeklinde bir ayar var onu kapattınız mı?

Salla01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagri
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
8
Mobil veri de genelde bildirim sorunu olmaz. Uyku modunda mobil veriyi kapat şeklinde bir ayar var onu kapattınız mı?
cihaz kitlendıgınde mobil veriyi kapat (asla)
cihaz kitlendıgınde önbelleği temizle (asla)
olarak ayarlı

Üst Alt