Yardım Mİ8SE Konferans Görüşmesi

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
Mi8SE de Konferans görüşmesi yapabilen var mı? Ben konferansa başkasını bağlamaya çalıştığımda ya da 2 çağrıyı birleştir seçeneğini seçtiğimde hata alıyorum.
Vodafone ve Türkelekomda da aynı şekilde hata alıyorum.

ulutase.80

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 8 se
Konular
2
arkadaşım beni konferans a almıştı benim hat turkcell arkadaşın hattı turk telekom

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Mi8SE de Konferans görüşmesi yapabilen var mı? Ben konferansa başkasını bağlamaya çalıştığımda ya da 2 çağrıyı birleştir seçeneğini seçtiğimde hata alıyorum.
Vodafone ve Türkelekomda da aynı şekilde hata alıyorum.

Kendi bulunduğunuz Operatörü arayıp hattınız konferans görüşmelerini destekliyor mu sorun

Eğer o konuda problem yoksa sorun yüzde 1 milyon yazılım hatası yeniden rom yüklersiniz

Oyla:

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
Kendi bulunduğunuz Operatörü arayıp hattınız konferans görüşmelerini destekliyor mu sorun

Eğer o konuda problem yoksa sorun yüzde 1 milyon yazılım hatası yeniden rom yüklersiniz
ben bu sorunu önceki romlarda da yaşadım. vodafone kullanırken de hata veriyordu türktelekoma geçtim hala hata veriyor. türktelekom kullanan arkadaşım hiçbir ayar yapmadan konferans yapabiliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşım beni konferans a almıştı benim hat turkcell arkadaşın hattı turk telekom
hattan kaynaklı değil galiba çünkü arkadaşım da türktelekom kullanıyor ben de türktelekom kullanıyorum ama ben konferans yapamıyorum.

Oyla:
Üst Alt