Yardım Mi8se Güncelleme yapmıyor?

tolgabjk98

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8se
Konular
19
Merhaba telefonuma 1.6gb Güncelleme gelmiş tıkladığında güncel diye bildirim çıkıyor ama güncellemesi olduğunu gösteriyor.

Bilgisi olan yardım edebilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
eyw telefonda indirme linki yokmuş laptop üzerinden indirdim :D
Telefonda da indirme yapabilirsiniz. İşaretledigim yere tıklamanız yeterli ben sürekli telefondan indirme yapıyorum

MI 5s Eu Beta 8.12.27

Oyla:

YusufCan7867

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Can
Cihazım
Redmi note 6
Konular
1
16:9 formatında çektiğiniz fotoğrafların bariz kötü olma durumu var mı? 4:3 te muazzam çeken alet 16:9 da berbat çekiyor. Bana özgü mü bu durum? Ya da yazılımsal mı? v10.2.1.0 romla dün geldi telefon.

Oyla:

tolgabjk98

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8se
Konular
19
16:9 formatında çektiğiniz fotoğrafların bariz kötü olma durumu var mı? 4:3 te muazzam çeken alet 16:9 da berbat çekiyor. Bana özgü mü bu durum? Ya da yazılımsal mı? v10.2.1.0 romla dün geldi telefon.
Denedim bende öyle bir sorun yok aynı sayılır 1 tık alt bence oda formattan dolayıdır.
Ama güncelleme yapmadan önce kamera sanki daha iyiydi düşük ışıkta sanki karıncalanma oluyor ama Günışığı da efsane cekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde romlar aynı sizle acaba güncelleme denetleyici de (güncel yada sunucu hatası ) bildirimi cikiyormu

Oyla:

YusufCan7867

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Can
Cihazım
Redmi note 6
Konular
1
öyle bi bildirim yok ama 1.6 gb bir güncelleme gösteriyor. Güncelle ye tıkladığımda sürümünüz güncel diyor. Anlayamadım..

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
öyle bi bildirim yok ama 1.6 gb bir güncelleme gösteriyor. Güncelle ye tıkladığımda sürümünüz güncel diyor. Anlayamadım..

İndirip elle Twrp den de güncelleme yapa bilirsiniz ,bu sorun zaten telefonunuzda twrp olmadığından oluyor muhtemelen , onu kontrol edin varsa da twrp yi güncelleyin sorun kalmayacaktır.

Oyla:

esersoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ESER FIRAT
Cihazım
11 LİTE 5G NE
Konular
0
İndirip elle Twrp den de güncelleme yapa bilirsiniz ,bu sorun zaten telefonunuzda twrp olmadığından oluyor muhtemelen , onu kontrol edin varsa da twrp yi güncelleyin sorun kalmayacaktır.
twrp silinmiş onu nasıl kurarım

Oyla:
Üst Alt