Yardım MI8SE Fastboot sorunu

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Arkadaşımın cihazına telefoncu miui 11 çin romu atmış. Bizde bunu EU MIUI 12 atalım dedik. ama ne yaparsak yapalım rom attıktan sonra cihaz fastboot da kalıyor. İlk önce miui 11 uygun twrp ile MIUI 12 kurduk olmadı. MIUI 12 çin romu atıp uygun twrp ile MIUI 12 EU kurduk olmadı. MIUI 10 çin romu atıp MIUI 10 EU kurduk olmadı ne yapmamız lazım? Fastboot üzerinden rom kurmada problem yok. TWRP den rom kurunca fastboot da kalıyor.

OguzHas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mİ8SE
Konular
6
Arkadaşımın cihazına telefoncu miui 11 çin romu atmış. Bizde bunu EU MIUI 12 atalım dedik. ama ne yaparsak yapalım rom attıktan sonra cihaz fastboot da kalıyor. İlk önce miui 11 uygun twrp ile MIUI 12 kurduk olmadı. MIUI 12 çin romu atıp uygun twrp ile MIUI 12 EU kurduk olmadı. MIUI 10 çin romu atıp MIUI 10 EU kurduk olmadı ne yapmamız lazım? Fastboot üzerinden rom kurmada problem yok. TWRP den rom kurunca fastboot da kalıyor
Merhabalar, öncelikle cihazınızı sıfır hale getirmeniz gerek non-rom olması lazım. Cmd ile içindeki rom'u temizledikten sonra öncelikle twrp flashlayın flash attıktan sonra yeniden başlatıp bu defa fastboot modunda romu flashlayin fakat cmd ekranından yapın sorununuz düzelir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşımın cihazına telefoncu miui 11 çin romu atmış. Bizde bunu EU MIUI 12 atalım dedik. ama ne yaparsak yapalım rom attıktan sonra cihaz fastboot da kalıyor. İlk önce miui 11 uygun twrp ile MIUI 12 kurduk olmadı. MIUI 12 çin romu atıp uygun twrp ile MIUI 12 EU kurduk olmadı. MIUI 10 çin romu atıp MIUI 10 EU kurduk olmadı ne yapmamız lazım? Fastboot üzerinden rom kurmada problem yok. TWRP den rom kurunca fastboot da kalıyo
Arkadaşımın cihazına telefoncu miui 11 çin romu atmış. Bizde bunu EU MIUI 12 atalım dedik. ama ne yaparsak yapalım rom attıktan sonra cihaz fastboot da kalıyor. İlk önce miui 11 uygun twrp ile MIUI 12 kurduk olmadı. MIUI 12 çin romu atıp uygun twrp ile MIUI 12 EU kurduk olmadı. MIUI 10 çin romu atıp MIUI 10 EU kurduk olmadı ne yapmamız lazım? Fastboot üzerinden rom kurmada problem yok. TWRP den rom kurunca fastboot da kalıyor.
Öneri Rom : Miui 12 beta 20.9.4 kesinlikle öneririm ekran süresi, şarj durumu ve her hangi bir donanımsal sıkıntı yaşamadım

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular