Sohbet mi8se den sonra ne alınmalı

• Konbuyu başlatan Veyis
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 2K

ob53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ob
Cihazım
Mi 4
Konular
5
Farkı bariz hissedebilmen için bence geçeceğin tek model K20 pro ya da m9t pro olmalı. Diğerlerinde pek fazla bişey hissetmessin.

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Farkı bariz hissedebilmen için bence geçeceğin tek model K20 pro ya da m9t pro olmalı. Diğerlerinde pek fazla bişey hissetmessin.
Hocam limit en fazla 2.000 ₺ ustune çıkmak istemiyorum. Aslında aklımda 1.800 ₺ den yukarısı yok ama bu paraya da mi9t bulamadım. Mi9t ye kadar verdim.

Mi9 lite 6gb 1.700 ₺ olsa aklımda ki cihaz buydu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

K20 Pro'yada geçebilirsiniz SD 855 var uçuşa geçirir.
Uçmaya gerek yok 200 lira gibi fark var aralarında aslında çok değil ama fazlasına gerek yok diye düşünüyorum..

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9
Mı 9t en mantıklı cihaz birden elimde ki cihazi satınca kararsız kaldım mi8se den memnundum birisi müşteri olunca verip geçtim.

Hocam işlemcisi sizce nasıl işlemciden dolayı bakmadım

Hocam işlemcisi aklıma yatmadı. Batarya benim için önemli çok guzel cihaza benziyor ama işlemci imei kaydı aklıma yatmayan tarafları.

Mi9 kullanıyorum imei atılmış sıfır aldım şarjsı memnun ediyorum ediyor sabah evden akşam eve girene kadar memnun işlemciyi sorma uçuyor haha--

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Mi 8 se den sonra hafif bir telefon alınmalı = ) arkadaşlar 200 gram ve ciddi ağır ve 9 t ile arasında tip ve kamera dışında bir fark göremiyorum,

Bence 2020 de çıkacak olan se modelini beklemek daha doğru olur , 9 se de seçile bilir hem hafif hemde elde tutuş kullanış için çok iyi ve ideal ama pil durumu sıkıntılı costum rom kullanmalısınız ,

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Mi 8 se den sonra hafif bir telefon alınmalı = ) arkadaşlar 200 gram ve ciddi ağır ve 9 t ile arasında tip ve kamera dışında bir fark göremiyorum,

Bence 2020 de çıkacak olan se modelini beklemek daha doğru olur , 9 se de seçile bilir hem hafif hemde elde tutuş kullanış için çok iyi ve ideal ama pil durumu sıkıntılı costum rom kullanmalısınız ,
Başkan mi8se batarya dan dolayı sattım çok pişmanım. Şimdi alacak cihaz bulamıyorum. Mi8se almam batarya durumu onun daha vahim.

Arkadaşlar şimdi karar daha veremedim redmi note 8 6gb 64 GB 1.650 TL bu cihaz daha mantıklı gelmeye başladı ner dersiniz?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Başkan mi8se batarya dan dolayı sattım çok pişmanım. Şimdi alacak cihaz bulamıyorum. Mi8se almam batarya durumu onun daha vahim.

Arkadaşlar şimdi karar daha veremedim redmi note 8 6gb 64 GB 1.650 TL bu cihaz daha mantıklı gelmeye başladı ner dersiniz?

işlemci gücü , ekran kalitesi , ağırlığı daha kötü ,

kamera batarya iyi ama ekranda büyüdüğünden öyle çok fark olmuyor malesef ,

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Note 8 geldi mi ?

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Note 8 geldi mi ?
Hocam ön siparişle satıyor 1 haftaya teslim diyor. Gelmiş ki satıyorlar.

işlemci gücü , ekran kalitesi , ağırlığı daha kötü ,

kamera batarya iyi ama ekranda büyüdüğünden öyle çok fark olmuyor malesef ,
Çok pişmanım şimdiden ne iyi telefonmuş mi8se kalite olarak yakınında telefon yok. Aynısını alıp da zarar da etmek istemiyorum. Note 8 işlemci 665 daha düşük doğru, ekran ıps aslında iyi yönü de var ucuz kırılsa yarıdan daha da aşağıya benim için artı aslında mi8se nin ki 700 lirayken note7 nin ki 200 liraydı. Ağırlık ekran büyüklüğü eksi evet küçük seviyorum ama yapacak birşey yok küçük telefon kalmadı.

Arkadaşlar son kararım redmi note 8 6 gb ram li modeli ön siparişle 1.650₺ olmadı 2 3 hafta bekleyim piyasası otursun öyle alayım.

Son düzenleme:
Üst Alt