Yardım Mi8SE de twrp yükleme (KESİN ÇÖZÜM)

yucelankara55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Mi 8se
Konular
4
Android 8.1 de denendi.
-Fastboot ekranında hata alanlar
-Telefonu görünmeyenler
-çözüm burada
Kendi mi8 se cihazmda twrp yukleyemiyordum. Tüm forumlarda ki çözümleri birlestirdim. Ve kendimce bir kaç katkı sağladım ve çözdüm
Verdiğim linkteki tüm programları kurun . Ve en son telefonu Fastboot moduna alın (ses kısma+açma kapama tuşuna basılı tutun) twrp yükleme aracı.bat isimli dosyayı çalıştırın işlem tamam.. artık kendi kurar twrpyi.
Not benim PC 32 bit 64 bit kullanıp hata alanlar hata aldığı programın 64 bit olanı bulup yüklesinler.tesekkürü çok görmeyin.
...iyi forumlar
Link

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi8 se de denendi.başarılı

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Android versiyonuna göre twrp değişir , bu sebeple verdiğiniz twrp herkezde çalışmayacaktır şu an toplamda 6 tane mi 8 se için twrp var sürüme göre değişiyor ,

Oyla:

ozka1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Android versiyonuna göre twrp değişir , bu sebeple verdiğiniz twrp herkezde çalışmayacaktır şu an toplamda 6 tane mi 8 se için twrp var sürüme göre değişiyor ,

9.3.21 beta sürümü yüklü bende nekadar twrp denediysem cihaz kapanıyor ama kendi kendine açılıp twrp ekranı gelmiyor. nasıl yapcaz bunu

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Oyla:

yucelankara55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Mi 8se
Konular
4
Twrp 1227 yükle bende aynı sürümden yaptım giedi

Oyla:

elikathesaver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elika
Cihazım
MI 8 SE
Konular
3
9.3.21 beta sürümü yüklü bende nekadar twrp denediysem cihaz kapanıyor ama kendi kendine açılıp twrp ekranı gelmiyor. nasıl yapcaz bunu
tam olarak aynı sorunu yaşıyorum, twrp kalıcı olmuyor dolayısıyla bootloopta kalıveriyor. reboot recovery dediğim anda twrp ye geri dönse zaten hiç sıkıntı kalmayacak ama anladığım kadarıyla bu fastbootta takılı kalma sorununu yaşayan onlarca kişi olmuş forumda ve hep twrp ekranını bir türlü göremediklerinden çin romuna dönmüşler veya yetkili biri uzaktan halletmiş.ben de sonra çin romuna geri dönmek zorunda kaldım tabi. ama şimdi tekrar deneyeceğim.

Yardım - Mi8 se Fastboot ekranı takılı kaldı
Yardım - Mİ 8 SE Fastboot Ekranında Takılı Kaldı ?
Yardım - Mi8 SE Fastboot Ekranında Kalıyor
Yardım - Mi8 SE Fabrika Ayarlarına Döndüm Fastbootta Kaldı

hep aynı sorun. birkaç başlık daha var ama asla çözüme ulaştırılamamış. bu sorunla mücadele edenlerin forumda bulabileceği bir karşılık maalesef yok :(

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
tam olarak aynı sorunu yaşıyorum, twrp kalıcı olmuyor dolayısıyla bootloopta kalıveriyor. reboot recovery dediğim anda twrp ye geri dönse zaten hiç sıkıntı kalmayacak ama anladığım kadarıyla bu fastbootta takılı kalma sorununu yaşayan onlarca kişi olmuş forumda ve hep twrp ekranını bir türlü göremediklerinden çin romuna dönmüşler veya yetkili biri uzaktan halletmiş.ben de sonra çin romuna geri dönmek zorunda kaldım tabi. ama şimdi tekrar deneyeceğim.

hep aynı sorun. birkaç başlık daha var ama asla çözüme ulaştırılamamış. bu sorunla mücadele edenlerin forumda bulabileceği bir karşılık maalesef yok :(

çine dön twrp kur adv.wipe yap ( datastore hariç ) sonra masik x kur düzeliyor , , benim konuda detaylı anlatımı var , yoprumlarda

Oyla:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12

ne kadar denediysem avrupa rom kuramadım, sonunda çin romuna geri döndük, varsa bir caresi söyleyin "LÜTFEN"

Oyla:
Üst Alt