Yardım Mi8se bu telefonunu yazılım sorunlarına

Fcc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih cihan
Cihazım
Mi8se
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Öncelikle herkese selamün aleyküm beta 20.03.26 sürümüne geçtim telefonun modem dosyası vardı kurdum şebeke gelmedi bir kaç kez denemede aynı sorunu verdim bende bir önceki sürüm 20.03.19 döndüm şimdide telefon hep hata veriyor ve şebeke vs çekiyor interneti kullanıyorum ama arama yapmak istedigim zaman arama uygulamasından atıp duruyor hata raporu veriyor telefon zırt pırt nasıl çözebiliriz yada yeni modem dosyası varmı elinizde

Thema

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şakir
Cihazım
mi 8 se 6/64
Konular
6
Eu stabil kullanın keyfinize bakın

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Global veya avrupa sürümü olmayan bi cihaz mi8 se çin için üretilmiş ama custom romlarla modem dosyalarıyla ittire kaktıra kullanıyo insanlar böyle bi cihazı niye satarlarki bırakın çinde kalsın. benim tavsiyem cihazla boğuşmayın satıp elden çıkarın düzgün global bi cihaz alın.
SD 710
6 GB RAM /64 GB Hafıza
Amoled HD+ ekran
şık tasarım , ve güzel sayılabilecek kameralı başka bir cihazı 1200 tl satan varsa hemen alalım :)

bu telefon için en önemli ve sorunsuz xiaomi eu 11.0.3 sürümüdür. Zahmetsiz çiçek gibi global tadında sürümdür. saç baş yoldurmaz.
bunu öyle sadece instagram +facebook + whatsapp kullanan birisi olarak söylemiyorum

arka planda aynı anda aktif iki oyun hesabım + discord sürekli çalışır . cılkını çıkartıyorum makinenin.

bunun kadar stabil olan bir başka rom ise EvolutionX 4.1..bazı programlar android 10 ile uyumlu değil ancak denediğimden resmen akıyordu cihaz.

gönül isterki cihaz için kerneller havalarda uçuşsun gün aşırı rom çıksın ama maalesef. söylediğiniz gibi global olmadığı için nazı çok . ama bu parayada verecekleri en baba cihaz SD 636 4 GB redmi'ler

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
kacaksevgilim
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Mi8 SE sahibi arkadaşlara yardımı dokunur :) çok doğru bu cihaz teknik özellik olarak güçlü miss gibi cihaz global olsaydıda insanları yormasaydı bu kadar keşke. ben haziran 2019 da 3 cihaz arasında kalmıştım mi8 se, redmi note 7 ve note 6 pro hatta telefoncu arkadaşıma mi8 se almak için gitmiştim band20 şekebe problemleri yüzünden üzülerek vazgeçmiştim bu cihazı elime alıp kapalı bandları bulup bi şekilde tekrar aktif etmeyi bile denemiştim. redmi note 7 ghost screen ve arka kasa cam diye vazgeçip note 6 pro aldım önceliğim kameraydı.
tercih meselesi ben telefonda rom ve root olaylarıyla eskiden çok uğraşıp hevesimi alıp sıkıldım artık bi telefon alınca apple gibi normal bi şekilde kullanmak istiyorum cihaz beni yormasın uğraştırmasın yazılımsal sorunlardan markadan soğumak istemiyorum hiç oyun oynamayan biri olarak note 6 pro ihtiyaçlarımı karşıladı benim.

Oyla:
Üst Alt