Rehber [Mİ8SE] Android 10 Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Saol hocam amayine olmadı. Mevcut sürüm bu "xiaomi.eu_multi_MI8SE_V11.0.2.0.QEBCNXM_v11-10" nerden indiririmsen indireyim. TWRP 3.2.3-1227 ile dosyayı komple installden seçip flashlıyorum. Kırmızı renkte Zip signature verification failed! hatası veriyor. Eski modem dosyasını kurdum yine yeşil ekran ve sensör sıkıntısı devam ediyor :( Nerde yanlış yapıyorum acaba?
TWRP içinden "Settings'e girin daha sonra orada Zip Signature Verification yazısının yanında kutucuk göreceksin işaretli ise işareti kaldır ve geri dön sonra bunu flaşlama ekranına gel install kısmından bunu yüklerken yine Zip Signature Verification işaretli ise işareti kaldır ve öyle flaşlamayı dene.

diclekan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Mi a1
Konular
0
TWRP içinden "Settings'e girin daha sonra orada Zip Signature Verification yazısının yanında kutucuk göreceksin işaretli ise işareti kaldır ve geri dön sonra bunu flaşlama ekranına gel install kısmından bunu yüklerken yine Zip Signature Verification işaretli ise işareti kaldır ve öyle flaşlamayı dene.
yauwww senin Allahına kurban olayım :) Adammm... Hergün yeni bir bilgi hergün yeni bir heyecan ve kalp çarpıntısı :) olduuu :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
yauwww senin Allahına kurban olayım :) Adammm... Hergün yeni bir bilgi hergün yeni bir heyecan ve kalp çarpıntısı :) olduuu :)
Rica ederim hocam artık bunuda biliyorsunuz bir daha böyle bir sorunla karşılaşırsanız karşılaşanı görürseniz aydınlatırsınız :)

diclekan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Mi a1
Konular
0
Rica ederim hocam artık bunuda biliyorsunuz bir daha böyle bir sorunla karşılaşırsanız karşılaşanı görürseniz aydınlatırsınız :)
Birde son olarak, telefon görüşmesini hoperlöre aldığımda benim sesim karşı tarafa gitmiyor. Fakat ahizeye aldığımda sesim gidiyor. Bu da rom kaynaklı olabilir mi?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Birde son olarak, telefon görüşmesini hoperlöre aldığımda benim sesim karşı tarafa gitmiyor. Fakat ahizeye aldığımda sesim gidiyor. Bu da rom kaynaklı olabilir mi?
Normalde gidiyorsa hoparlöre aldığında gitmiyorsa yazılımsal sorun olma ihtimali çok yüksek. Yani rom kaynaklı muhtemelen.

diclekan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Mi a1
Konular
0
Normalde gidiyorsa hoparlöre aldığında gitmiyorsa yazılımsal sorun olma ihtimali çok yüksek. Yani rom kaynaklı muhtemelen.
Mi 8se için varmı şöyle tavsiye edebileceğiniz problemsiz yakışıklı bir rom.

cekliiletisim681

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çekli
Cihazım
mi
Konular
1
Merhaba, eu 12.0.2 rom kurdum daha sonra modem dosyasını flashladım şebeke alamadım romla alakalı diye düşünüp mi-room 20.7.9 beta rom kurdum modem flashladım yine şebeke yok ne yapmam lazım nerede hata yapıyorum

mtheaven

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
aynı sorunu yaşıyorum şimdi rom atmayı düşünüyorum. sorunu nasıl çözdünüz hocam?

Emr133

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 9a
Konular
1
Merhaba MIUI 12.5 kararlı rom varmı şu an MIUI 10.4 beta var donma oluyor bunun üstüne twrpden yüklenir mi direkt olarak MIUI 12.5

Üst Alt