Çözüldü mi8se alacam yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Selamın aleyküm
Oncelikle 2009 dan buyana IOS kullandım iphone harici elime telefon almamıştim. 1 ay önce ilk android Telefonumu aldım memnundum da dün arkadaşıma sattım.

Note 6 pro 4 gb ram 6 gb rom modelini.

Şimdi mi8se alacam ama ben trw dir rottur hiç bilgim yok bunlarda türkçe degilmis global değilmiş. Satanlar eu rom atıp yollayacak ben hiç bir şey yapmadan bu telefonu kullanabilirmiyim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaslar konu açmadan önce bir arkadaş çok uzun şeyler yazmış ama hiç birini bilmiyorum onu okudum bilmeyen birisi bu telefonu yapabilir mi

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Aleykümselam hocam, sıkıntı olmaz eu rom güncelleyici (ota) üzerinden haftalık veya stabil olarak yüklenir.

hsynnml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Meizu Mx5
Konular
0
Selamın Aleyküm. Bende almayı düşünüyorum. Telefon bize beta yazılım olarak geldiğinde 10.2.1 global sürüme güncellediğimizde kayıtlı imeiler silinir mi ? Birde Vodafone hatlarda çekme sıkıntısı problemi var mı ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Selamın Aleyküm. Bende almayı düşünüyorum. Telefon bize beta yazılım olarak geldiğinde 10.2.1 global sürüme güncellediğimizde kayıtlı imeiler silinir mi ? Birde Vodafone hatlarda çekme sıkıntısı problemi var mı ?
Aleykümselam, silinmez hocam. Vodafone de sadece Kırsal alanlarda 4G problemi yaşarsınız çekim ile ilgili bir problem yok.

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aleykümselam hocam, sıkıntı olmaz eu rom güncelleyici (ota) üzerinden haftalık veya stabil olarak yüklenir.
Hocam bir konu var arkadaş uzun uzun yazmış beta demiş dev demiş kafamı karıştırdı şimdi ben alacam hiç birşey yapmadan kullanacam değil mi ?

Band 20 desteği olmadığı için kırsal alanda yada binaların bodrum katında sıkıntı diyorlar 2 gündür araştırıyorum ama ben genelde 3g de kullanıyorum hattım da turkcell sıkıntı yaşamayacam o yönden inşallah

Çok soruyorum ama gelen rom da batarya nasıl olacak her rom farklı harcıyor korkutuyor bu işlerden de anlamıyorum rom değiştirecek birisi de değilim. Bunu uzakdan bağlanarak ücretli ücretsiz yapılıyor mu olmadı düzelttirmek istiyorum da stabil olmalı sorunsuz herşeyi faal çalışmalı istiyorum

Son düzenleme:

hsynnml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Meizu Mx5
Konular
0
Mesela ben 10.2.1 Global rom'u yüklemek istiyorum telefona internetten rar halini indirip güncelleme ekranında üç nokta seçip dosyayı bulup yükle diyorum ve bitiryor öyle mi ?

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Mesela ben 10.2.1 Global rom'u yüklemek istiyorum telefona internetten rar halini indirip güncelleme ekranında üç nokta seçip dosyayı bulup yükle diyorum ve bitiryor öyle mi ?
Hoca benim bilgim yok note 6 pro da ayarlar bölümüne bildirim geliyordu güncelle diyordum kendi güncelliyordu bunda böyle olmuyor galiba

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Arkadaşlar eu romda yukarıda yazdığım gibi güncelle bölümünden (ota) yapabilirsiniz. Rom veya güncelleme konusunda burada bir çok rehber var onlara göz atabilirsiniz, gözünüz korkmasın :) Bizler buradayız. 8=)

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Arkadaşlar eu romda yukarıda yazdığım gibi güncelle bölümünden (ota) yapabilirsiniz. Rom veya güncelleme konusunda burada bir çok rehber var onlara göz atabilirsiniz, gözünüz korkmasın :) Bizler buradayız. 8=)
Teşekkürler hocam sizlere ve gruba güveniyorum her türlü yardımcı olacağınızı biliyorum. Korkutan sar değeri artık ama alıyorum telefonu.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Teşekkürler hocam sizlere ve gruba güveniyorum her türlü yardımcı olacağınızı biliyorum. Korkutan sar değeri artık ama alıyorum telefonu.
Rica ederim hocam. Şimdiden hayırlı olsun.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt