Yardım MI8SE Açılış Ekranı veya Fastboot ta kalma

mukocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
MI8SE
Konular
3
Rehber - Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri
Bu konudaki daha ilk adımda ilerleyemedim. Bootloader kilidinden bahsediyor arkadaş, açılış ekranındaki unlocked yazısıysa evet ama mi hesabı ile açılan birşey dedikleriyse öyle birşey yapmadım.
Onun dışında bakıyorum bazıları twrp yükle birşey yükle diyor da nasıl yüklüyeyim telefonu pc ye bağladığımda sadece MiFlash programında görülüyor.

furkan5977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8 SE
Konular
20
Hocam botloader kilidi cihazın açılışında unlocked yazıyorsa botloader kilidi açık demektir ve bu sayede rom yükleyebilirsiniz.Siz Fastboot ekranında iken twrp yüklemenizi daha sonra yüklemek istediğiniz romu temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

mukocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
MI8SE
Konular
3
Hocam botloader kilidi cihazın açılışında unlocked yazıyorsa botloader kilidi açık demektir ve bu sayede rom yükleyebilirsiniz.Siz Fastboot ekranında iken twrp yüklemenizi daha sonra yüklemek istediğiniz romu temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim.
Hiçbirşey yapılamadığından Twrp zaten yükleyemedim, internete baktım çin romu yükle yazıyor ondada bilgisayar hata verdi (bkz: Rehber - Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri ) tanıdık bir ağabeye götürdüm telefonu o halletmiş ne yaptın dediğim de çin romu yükledim dedi.
Benim pc de olmayan şey onda olmuş.

Oyla:
Üst Alt