Rom Mi8'e android 12 kurmak istiyorum

FK9N6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
iPhone 7
Konular
8
Merhabalar. Mi8 telefonuma saf android 12 kurmak istiyorum. Fakat tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum. Kullananlar varsa, yorum yapabilirler mi? Instagram da hikaye paylaşımında kalite ne durumda?
Ayrıca, BL kilidi açık.
Son bir soru olarak, cihazım global. ritzy garantili. Ve şarj adaptörü amerika uyumlu. Telefonu yeniden başlatınca, "sim etkinleştiriliyor.." diye bildirim alıyorum. Rom yüklersem imei gitme durumu olur mu?
Rehber bir konu veya video paylaşırsanız da sevinirim. Teşekkürler.

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0

Rom yüklemek için linkteki yöntemi kullanabilirsin dostum, ben bütün geçişleri videodaki yöntemle yaptım bir sıkıntı yaşamadım. tek tıkla twrp yükleme videosunu da forumda bulabilirsin.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Arkadaşlar sizce android 12 nasıl bir ara geçtim sonra tekrar miui a döndüm cihaz poco x3 pro

ibrahimgbt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
8
Arkadaşlar sizce android 12 nasıl bir ara geçtim sonra tekrar miui a döndüm cihaz poco x3 pro
Ben şu an pixel experience ile kullanıyorum. Şu an çok özelleştirilebilir yanı yok ama yine de güzel özellikler var. Mesela bi uygulamadayken ekranı yukarı çekip tüm açık uygulamaları gördüğüm o ekranda uygulama farketmeksizin o anki uygulama içi resim yazı vs kopyalayabiliyosun, indirebiliyorsun. Onun dışında pil süresi iyi gibi ben mi 8le ortalama üzeri kullanımda net bir günü çıkarıyor. Bazı uygulamaların a12 desteği tam iyi değil gibi anladığım kadarıyla. Eu romdan çok daha hızlı ve stabil çalışıyor

FK9N6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
iPhone 7
Konular
8
Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Kurdum ve şu anda kullanıyorum. Hız olarak, miui sürümlerine baya baya fark attı. Yağ gibi akıyor. Tabiri caizse telefon balgam attı sanki :)
Şu an merak ettiğim tek bir şey var.
Banka uygulamalarını gönül rahatlığıyla kullanabilir miyim? Yoksa MIUI daha mı güvenli? Teşekkürler.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Kurdum ve şu anda kullanıyorum. Hız olarak, miui sürümlerine baya baya fark attı. Yağ gibi akıyor. Tabiri caizse telefon balgam attı sanki :)
Banka uygulamalarını gönül rahatlığıyla kullanabilir miyim? Yoksa MIUI daha mı güvenli? Teşekkürler.
Kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz

cgrigokcek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Acaba hangi recovery ile kurdunuz ve kurduğunuz rom pixel experinence android 12 miydi? Eğer bu romsa karanlık modda ayarlar menüsünün ekran görüntüsünü atabilir misiniz? İyi günler.

FK9N6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
iPhone 7
Konular
8
Acaba hangi recovery ile kurdunuz ve kurduğunuz rom pixel experinence android 12 miydi? Eğer bu romsa karanlık modda ayarlar menüsünün ekran görüntüsünü atabilir misiniz? İyi günler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Evet hocam pixel experience rom. Twrp ile kurdum.

cgrigokcek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Çok teşekkür ederim.

Üst Alt