Yardım Mi8

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU Stable 10.0.2.0
Telefon Modeli
Redmi Note 5
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese iyi forumlar.

3 aydır Redmi Note 5 kullanıyorum. Cihazda teşitli sorunlar yaşadım. Araçta video kayıt ederken müzikte bass varsa sesin bozuk çıkması, yetersiz ışıkta ön kameranın fotoğraf çekiminde kasması gibi. Şimdi cihazımı Mi8 veya Poco F1'e güncellemek istiyorum. Güncel fiyatlar ile aralarında 200 lira fark olduğu için Mi8 almayı düşünüyorum.

Mi8 kullanan arkadaşlar tavsiye ediyorlar mı, diğer markaların; (Samsung, Huawei, LG, Apple) amiral gemileri ile yarışabilir mi, kronik sorunları var mı yardımcı olabilirler ise çok sevinirim.

Teşekkürler.

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
Her iki modelin kendi konularında incelemeleri mevcut,okuyup kararınızı verebilirsiniz...

Xiaomi Telefonlar
Maalesef ne youtube videoları, ne de inceleme konularında gerçek kullanıcı gözünden şeyler söylenmiyor. Benim cihazımın mikrofonu yüksek bassı algılamıyor mesela. O kadar dandik. Ama bu hiç bir yerde yazmıyor. Zaten bu yüzden konu açtım.

Oyla:

sezerr53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Mi Mix 3 SD855 li olanı veya Mi (8x - 9 her neyse artık) SD855 için zamanınız varsa bekleyin derim.

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Maalesef ne youtube videoları, ne de inceleme konularında gerçek kullanıcı gözünden şeyler söylenmiyor. Benim cihazımın mikrofonu yüksek bassı algılamıyor mesela. O kadar dandik. Ama bu hiç bir yerde yazmıyor. Zaten bu yüzden konu açtım.

Senin verdiğin örnek çok uç bir örnek.
Sen cihaz almadan en az 1-2 gün kullanıp alman lazım...
Euro NCAP testi bile senin yanında viz gelir tırıs gider :)

Oyla:

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
Senin verdiğin örnek çok uç bir örnek.
Sen cihaz almadan en az 1-2 gün kullanıp alman lazım...
Euro NCAP testi bile senin yanında viz gelir tırıs gider :)
Abartmaya lüzum olduğunu düşünmüyorum hocam. Ne demek istediğimi çok iyi anladığınızı ama saptırdığınızı düşünüyorum. Cihazın kronik problemlerinden söz edilen bir konu bulamadığımı anlatmaya çalışıyorum. Herkese xiaomi şöyle, böyle diyor. Kimse şu kısmı sıkıntılı diye bir konu açmıyor, açan tersleniyor. Ben gerçek kullanıcıların yorumlarını bekliyorum. Mi8 kullanmıyorsanız konuyu daha fazla kirletmeyelim.

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Abartmaya lüzum olduğunu düşünmüyorum hocam. Ne demek istediğimi çok iyi anladığınızı ama saptırdığınızı düşünüyorum. Cihazın kronik problemlerinden söz edilen bir konu bulamadığımı anlatmaya çalışıyorum. Herkese xiaomi şöyle, böyle diyor. Kimse şu kısmı sıkıntılı diye bir konu açmıyor, açan tersleniyor. Ben gerçek kullanıcıların yorumlarını bekliyorum. Mi8 kullanmıyorsanız konuyu daha fazla kirletmeyelim.

Baş üstüne hemen kumda oynamaya devam ediyorum o zaman....

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Note 5 Pro'dan Mi 8'e geçtim bahsettiğiniz sorunların hiçbiri yok.. Gerçi hoş, Note 5'de de rastlamamıştım ben. :)

Oyla:

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber